Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Sladoled

Featured Replies

P

A

K

A

O

6x

🧚🏻‍♀️

  • Replies 2k
  • Views 214.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ma foliraža, neko kome su detinjstvo u sladolednom smislu obeležili 1 hladiša i rumenko odjednom postaje sladoledni somelije i ne jede sladoled nego đelatotm   moš mislit

  • slepa živana
    slepa živana

    ja kupila pre par dana kad sam se skrljala, da se častim da ne potonem u tešku potištenost, setim se da ga forumaši hvale... nije bio veliki izbor pa sam kupila neki čokolada, straćatela, nešto nešto

  • banecare1
    banecare1

    svidja se i meni, ali nije bilo da se kupi u kini, tako da sam pre 5-6 godina inicirao projekat da se pocne sa proizvodnjom . nasli partnera, naucili kineze da proizvode tvorog, dovukli deo opreme iz

Posted Images

6 minutes ago, napadaj said:

Pre neki dan uzeh Hagen Daz i bio je odličan. Barattolino nije bio odličan, ne preporučujem.

barattolino ljesnik i nekako ali pistac i visnja sa vanilom su zamrznuti slag, bas jadni

(btw nemam nista protiv jedenja frikoma ako neko voli, najjace da sve sto konzumiramo mora da bude haute cuisine i superhrana, treba nahraniti i mozak, ali unistavanje rumenka i coko moka ne oprastam!)

7 minutes ago, morgana said:

treba nahraniti i mozak

Ima jabuka!

❤️

On 21. 6. 2025. at 15:55, Kampokei said:

Jel ima neka dobra poslasticarnica u BG da ima dobar mlecni sladoled od jagode? Ovo po centru mi se cini da imaju samo sorbe, a ja to ne volim.

Da se vratim na ovaj svoj post, a posle par nedelja provedenih u BG. Dakle, skoro da nema sladoleda od jagode, bar u sirem centru grada. I to ne samo sto nema mlecnog sladoleda, nego jedva da ima i sorbea, tj bar ga ovih dana nije bilo ni u Luffu, ni u Crnoj ovci, mada jeste u Saporeu. Jos vece iznenadjenje je da old skul poslasticarnice mahom imaju sumsko voce, poneko i malinu, ali skoro niko jagodu. Ne znam u cemu je fora, to je bio jedan od 3 klasicna ukusa u detinjstvu.

5 minutes ago, Klara said:

Ima jabuka!

❤️

mama, ti si? lolol

11 minutes ago, Kampokei said:

to je bio jedan od 3 klasicna ukusa u detinjstvu.

umom selu su kuglasladoledi naulici bili vanila, čokolada, limun i tutifruti

(neka varijacija шербе / crème brûlée svoimrečima + suve grožđice),

točeni je pak mogao da prošara i do jagode.

omiljeni kupovni bio ledov duo: lješnjak i pistachio..

kotkuće bi ćale ponekad smućkao sorbe od kajsije.

Edited by makaronee

Frikom sam batalio jos proslog leta, jer su se stvarno srozali. A ostali jaki na cenama..

U Maxiju zato uzimam njihove robne marke (Delhaize i Dream&Co) koje su cesto na finim popustima..

@morgana kako su uništili rumenko, kad je praktično zaleđeni sok (od nečega, navodno maline 😃). Pitam, nisam jela dugo. Ali čini se da je nemoguće uništi nešto takvo, otprilike kao kad bi zeznuo čaj od kamilice.

33 minutes ago, Pixisis said:

@morgana kako su uništili rumenko, kad je praktično zaleđeni sok (od nečega, navodno maline 😃). Pitam, nisam jela dugo. Ali čini se da je nemoguće uništi nešto takvo, otprilike kao kad bi zeznuo čaj od kamilice.

nemoj da si naivna, uvijek moze gore D

rumenko je bio zaledjeni sok ali sad nije ni to. prije par g su ga doradili navodnim dodatkom vocne pulpe i ujagodili ukus, nije mi bilo ok jer mi sluzi samo kao vremeplov ali realno nije bilo besmisleno. potom je prestao da dimi kad se izvadi iz omota, a to ne oprastam, a onda su mu sadrzaj srezali na golu vodurinu sa malo boje. zlikovci.

3 hours ago, napadaj said:

Pre neki dan uzeh Hagen Daz i bio je odličan. Barattolino nije bio odličan, ne preporučujem.

hagen daz dulce di lece, cinnamon, churros

sam pojedem celu kutiju, ne mogu da kontrolisem

2 hours ago, Tsai said:

hagen daz dulce di lece, cinnamon, churros

sam pojedem celu kutiju, ne mogu da kontrolisem

Hvala lepo, da znam da ne kupujem. D

Je l' ovo tema i za sladoledžinice ili ima posebna? Ja sam se u Milanu raspametila kod ovih: https://www.terragelato.it

Moj izbor za ovo leto.

IMG_20250813_170253365.jpg

6 hours ago, morgana said:

frikom je smece, a postao je tesko smece. bas mi je zao, voljela sam rumenka i coko moko iz ciste nostalgije i povremeno ih kupovala dok su bili samo smece ali ne i tesko smece.

brend je svoju decenijama gradjenu poziciju, u doba kad je nostalgija i trend uz to sto je licni motiv za kupovinu, uspio da prokocka stednjom na sirovinama. budaletine.

Coko moko i Snesko i mozda Leni jos i lice na sebe. Kapri su upropastili nacisto. angry

Just now, Moonwalker said:

Coko moko i Snesko i mozda Leni jos i lice na sebe. Kapri su upropastili nacisto. angry

nista im nije sveto fur

3 hours ago, morgana said:

nemoj da si naivna, uvijek moze gore D

rumenko je bio zaledjeni sok ali sad nije ni to. prije par g su ga doradili navodnim dodatkom vocne pulpe i ujagodili ukus, nije mi bilo ok jer mi sluzi samo kao vremeplov ali realno nije bilo besmisleno. potom je prestao da dimi kad se izvadi iz omota, a to ne oprastam, a onda su mu sadrzaj srezali na golu vodurinu sa malo boje. zlikovci.

U pravu si, uvek može gore. Obojena vodica bez ukusa sad

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.