Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

rumenko, leni, kornet jagoda. i loptica.

moji favoriti osamdesetih

 

ledo od pistaca, to je vece pakovanje i tiha patnja sto mi mama ne dozvoljava ledo burbon

Edited by morgana
Link to comment

Ja uglavnom trošim Lidl-ov Extreme Dark na štapiću. Super mi je, pun ukusa crne/tamne čokolade, i sa debelim krckavim čokoladnim omotačem.  

 

3130773_nas-izbor-photo-frame-1000x675-n

 

Edited by Willow
  • +1 2
Link to comment

Bolero bio najbolji, ovo govno Macho mu nije ni prineti.

 

A šta se desilo sa Top Gunom? Nigde ga ne viđam, nedostaje mi. I naravno Nirvana za koju kao klinci nismo imali para. Kupiš je jednom za celo leto i oduševljavaš se zato što si izuo 300 dinara ili koliko je već bio, a u stvari i nisi toliko oduševljen.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Biohemija said:

Cmok je klasican dzanki sladoled. Ko nije jeo cmok naduvan, nije ni uzivao u njemu kako treba.

 

Prvi put mi je žao što se ne drogiram.

 

Nego, zašto je frikom prejadan. Naprave kao grande kapri. A na grande kapriju i čokolada a i unutrašnji crveni fil light varijante originala.

 

Sle-p-ci!

Link to comment

I dinjolino bio super. Jedini od vodenih sto je mogao prineti rumenku. Pricao mi prodavac na sanduku da su navodno dobijali elstrakt iz Italije. Steta sto je potrajao samo godinu/dve

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Biohemija said:

I dinjolino bio super. Jedini od vodenih sto je mogao prineti rumenku. Pricao mi prodavac na sanduku da su navodno dobijali elstrakt iz Italije. Steta sto je potrajao samo godinu/dve

 

Realno, ukusniji od Rumenka. Sećam se da sam ga kupovao u kontigentima od 2, 3 pa i više. Bio je dobra navlaka. 

Link to comment

Moj poslednji fetiš posle makadamije i jogurta su kokos i rum groždjice. Hansen’s ima dobar rum, moram proveriti kakav je haagen dazsov rum. Jogurt ponekad naleti solidan u lidlu, od kokosa samo bounty nalazim al ne zadovoljava me.

Link to comment
On 4. 8. 2023. at 22:39, goofs said:

Ja pamtim Tigar sladoled, što je u esenciji bio Kapri, ali sa nekim limun-pomorandža punjenjem.

 

TigEr, bejaše mi omiljeni. Rumenko - Tiger - Nogger Jogg, poređani po ceni.

  • +1 1
Link to comment

Kad sam bio mali pojavio se Stopi, koje je otkrovenje to bilo! Smorio se 10 godina kasnije kad su ga ponovo lansirali, ja poraso on se smanjio :thumbdown:

  • +1 1
Link to comment
On 5. 8. 2023. at 10:13, napadaj said:

Bolero bio najbolji, ovo govno Macho mu nije ni prineti.

 

A šta se desilo sa Top Gunom? Nigde ga ne viđam, nedostaje mi. I naravno Nirvana za koju kao klinci nismo imali para. Kupiš je jednom za celo leto i oduševljavaš se zato što si izuo 300 dinara ili koliko je već bio, a u stvari i nisi toliko oduševljen.

zar se nije zvao noger-dzoger pre bolera?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...