Jump to content
IGNORED

Robert Allen Zimmerman


Indy

Recommended Posts

pa i meni malo ide na zivce ovo Bob on keyboard ali prezivecemo nekako laugh.gifbila bi fora da zabodemo Desolation Row
Harfa ti ne smeta, samo klavijature?
Link to comment

Sto da mi smeta Dilanova harfa? Nije bas John Popper (ovo je eufemizam, naravno), ali volim to njegovo kampersko sviranje. I sam volim da raspalim Blowin' In The Wind na Marine Bandu.@ mge: tamo gde se bagra sakuplja da pusi duvane, pa ko koga vidiedit: a pokusavam da zamislim suvog dedu kako svira harfu laugh.gif

Edited by vasudeva418
Link to comment

Ja sam jedan od onih koji ne podnose klavijature. Kada na exitu vidim da neko na binu namesta tu napravu, momentalno napustam to mesto. S druge strane, u Varazdinu je RAZ svirao samo klavijature i harfu™ i bilo je fenomenalno, ni za trenutak mi nije bilo zao gitare. Band sve nadoknadjuje

Link to comment

Mi provincijalci krecemo za prestonicu busom oko 15h, sto ce reci da, ako sve bude po planu, stizemo na vreme u Nerenu™. I ulazimo u istu cim otvore ulaze. Tad jos nece biti velika guzva u parteru, pa je to najbolji trenutak da se navatamo. Ako vi prestonicani i srbski atinjani stignete do tad, naravno. Ko posle da se probija kroz guzvu! Inace ne dolazim sam, pa mi glupo da ostavljam ljude na duze, ali da vas pozdravim i da razmenimo par RL reci, to moze svakako.

Link to comment

Arena je samo konstrukcija od armiranog betona i celika...A u zivotu sam pio sve i svasta i iz svacega, ali rakiju iz dvolitre nikada.

Edited by vasudeva418
Link to comment

jebiga. ajde ovo da budu koordinate

Mene mozete naci tamo dole u onoj gnusnoj jami izmedju vecea i partera, tu ce se purnjati pljuge
ma bre prosto, to je levo od bine, prolaz koji vodi ka veceima (da, tu se valjda i ulazi), tu se uvek okupi ekipa sa cigarama. pokazacu ti on the face of the place
pa se tu ispoznavamo od jedno 20:10, pa do pocetka vasu je kolko sam vido ko ujak albert, mene ste valjda videli na ppciu, a glorujevci nek obuku dresove
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...