Jump to content
IGNORED

Robert Allen Zimmerman


Indy

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Prepostavljam da ste culi za izjavu velike Joni koja se doima kao da je nipodastavajuca na racun cika Boba?JM: Bob is not authentic at all. He's a plagiarist, and his name and voice are fake. Everything about Bob is a deception. We are like night and day, he and I.Internet bruji o ovome danima. Mislim da neki komentatori predaju preveliki znacaj izjavi, Bob i Joni imaju malo povise zajednicke istorije da bi se izjava uzela cisto kao "dissing". Ne zna se sta je Dylan imao da kaze na to, najverovatnije nece nista reci.I don't know, of course, but perhaps Dylan might take it as a compliment. As he might of Mitchell's final observation that ''we are like night and day, he and I''. In this, she is right. Two giants of popular music are as different as night and day. Mitchell's music has a level of harmonic and structural complexity to which Dylan’s could never aspire. But it was Dylan who rended the rock heavens asunder. It was he who changed everything. (Warwick McFadyen, The Age)

Edited by Indy
Link to comment

E aj se stvarno nadjemo negde pre certa! Da se ispozdravljam sa svima. U parteru odmah iza fan pita, ili kod onih sankova za vodu/pivo.

Link to comment

Kako je krenulo, još ćemo se gurati u fan pitu... Ja sam svoju kartu kupio u prvom minutu prodaje, valjda u strahu da se karte (za fan pit) ne rasprodaju. Vrlo bistro... Neko vreme posle toga počeo sam da se plašim da će koncert biti otkazan zbog malog broja prodatih karata. Ipak izgleda da će sve biti O.K., organizator može da ohladi belo vince za Dylana.

Link to comment
JM: Bob is not authentic at all. He's a plagiarist, and his name and voice are fake. Everything about Bob is a deception. We are like night and day, he and I.
covek ne nastupa pod krstenim imenom ;) a o trazenju i otkrivanju glasa tj. tehnike pevanja govori u autobiografiji koja je objavljena i kod nas.sto se tice drugog "glasa" tj. da li zaista veruje to sto peva... hmmm, to zna samo on. :)vidimo se u fan pitu
Link to comment

Gate open je od 19:00.Koncert pocinje tacno u 20:30 (kao na Koenu, juce na Eltonu, i jos par koncerata kada su ljudi napravili pravi mali stampedo zato sto su ocekivali kasnjenje od sat vremena pa su blejali u lobiju)Jos uvek nema tacne informacije o dolasku Cimermana, sutra cu je imati pa cu je postovati. Najverovatnije (tj, gotovo sigurno) ce izaci iz VIP zone aerodroma i uci u auto bez ceremonije.Fan pit, neam pojma.Ja cu da vidim svog zivotnog idola i najveceg cara. Moze i da krekece kao zaba ceo koncert, ne zanima me.

Link to comment

Je li, na ovim koncertima na kojima to ima, pustaju li ljude iz partera u fan pit ako nisu rasprodali sve karte za fan pit? :D Na Kejvu i Kvinu fan pita nije ni bilo. Na Plisu jeste, ali je bio pun. Mozda je moglo da se prodje, ali nisam pokusavao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...