March 14, 20251 yr zna li se hoce li funkcionisati aerodrom i transport sa njega normalno sutra? po redu letenja treba da sletim u 8am
March 14, 20251 yr 5 hours ago, banecare1 said: zna li se hoce li funkcionisati aerodrom i transport sa njega normalno sutra? po redu letenja treba da sletim u 8am Jesi sleteo? Ja treba veceras oko 22...
March 14, 20251 yr Koliko vidim na flightradaru, saobraćaj se na Tesli odvija redovno. Sutra ne verujem da će biti nekih blokada aerodroma, dojava o bombama i slično. Ali ko to može da ti garantuje?
March 14, 20251 yr 23 minutes ago, radisa said: Jesi sleteo? Ja treba veceras oko 22... nisam. sutra (15.03) u 8am treba da sletim
March 14, 20251 yr Danas se saobracaj odvija normalno. Prema informacijama na sajtu, zbog moguceg strajka dela zaposlebih, treba doci ranije (3h). Ja slecem, kao i obicno, malo pred ponoc
March 14, 20251 yr mene vise interesuje kako ce biti sa transportom sa aerodroma prema centru, zbog eventualnih blokada. posle 11 sati leta da mi je da se dokobeljam stana sto pre
March 14, 20251 yr 16 minutes ago, banecare1 said: mene vise interesuje kako ce biti sa transportom sa aerodroma prema centru, zbog eventualnih blokada. posle 11 sati leta da mi je da se dokobeljam stana sto pre Uvek mozes nekako da se provuces kolima. Imas pravac sa aerodroma preko sela Surcin. Posle zavisi gde ides. Ako zivis kod Skupstine, tesko ces doci kolima
March 14, 20251 yr 4 minutes ago, jms_uk said: Luftika iz FRA? Danas LH, ponekad i OS. Sve ostaje u "familiji"
April 11, 20251 yr @jms_uk a i bilo ko drugi ko mozda zna: treba da mi sestra dodje sa detetom od 11 godina u Srbiju iz Bocvane. E sad, posto se oni u stvari sele, odlucili su da lete sa Ethiopian Airlines jer nudi 2x23kg donji prtljag plus rucni. Medjutim ne mogu nigde da nadjem da li to vazi i za kartu za dete od 2-11 godina. Ima li neko ideju kako to ide?
April 11, 20251 yr 15 minutes ago, Shan Jan said:@jms_uk a i bilo ko drugi ko mozda zna: treba da mi sestra dodje sa detetom od 11 godina u Srbiju iz Bocvane. E sad, posto se oni u stvari sele, odlucili su da lete sa Ethiopian Airlines jer nudi 2x23kg donji prtljag plus rucni. Medjutim ne mogu nigde da nadjem da li to vazi i za kartu za dete od 2-11 godina. Ima li neko ideju kako to ide?Generalno je isti allowance za decu koja imaju svoje sediste.
April 11, 20251 yr Ali je bitno i koji partner obavlja let do Beograda (ET ne leti direktno?) jer onda vazi njihov baggage allowance.
April 11, 20251 yr 2 hours ago, jms_uk said:Ali je bitno i koji partner obavlja let do Beograda (ET ne leti direktno?) jer onda vazi njihov baggage allowance.Austrian
Create an account or sign in to comment