Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 minutes ago, Amelija said:

ni u Dablinu i Helsinkiju 

E da, Dablin! Aerodrom je užas, a gužve na pretresu i bez vadjenja laptopa su nesnosne. Zato je Belfast City George Best super. Za minut sve prodješ.

Link to comment
14 hours ago, Ros said:

u minhenu se ne mora vaditi laptop

ne mora ni nigdje u Americi

 

Spoiler

ako se registrujes za tzv. TSA Pre Check program :Jova:

 

  • Hvala 2
Link to comment
8 hours ago, Peter Fan said:

ne mora ni nigdje u Americi

 

  Hide contents

ako se registrujes za tzv. TSA Pre Check program :Jova:

 

Ali i to samo ako je i aviokomoanija registrovana. 
 

 

Link to comment
On 1. 10. 2023. at 11:46, dragance said:

E da, Dablin! Aerodrom je užas, a gužve na pretresu i bez vadjenja laptopa su nesnosne. 

na terminalu 2 nikad nisam imala problema, ali čula sam da je terminal 1 grozomoram

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 4. 7. 2023. at 15:54, napadaj said:

Nemam pojma, kolega je podneo zahteve za sve nas, pa nisam ni čitao na koje propise se pozvao. Dvojica su već dobila po oko 70.000 dinara, čini mi se, ali nekoliko nas i dalje čeka.

 

Edit: Našao kako je formulisao.

 

 

Hvala na ovoj formulaciji, koju sam letos iskoristila i juce stize mejl o odobrenju odstetnog zahteva, a danas uplata od AirSerbia. 

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Letim prvi put u zivotu u subotu ujutru, kratki odmor u Minhenu i mozda kasnije Svajcarskoj, ako resim da produzim. Drug je platio neke karte sa samo rancem bez prtljaga i poslao mi neke male dimenzije ranca, jel se WizzAir pridrzava toga ili moze malo da se prekrsi i ponese nesto vece? 

Link to comment
13 minutes ago, Zli Gli said:

Letim prvi put u zivotu u subotu ujutru, kratki odmor u Minhenu i mozda kasnije Svajcarskoj, ako resim da produzim. Drug je platio neke karte sa samo rancem bez prtljaga i poslao mi neke male dimenzije ranca, jel se WizzAir pridrzava toga ili moze malo da se prekrsi i ponese nesto vece? 

 

Nisam leteo njima za Memmingen, ali generalno zavisi od raspolozenja osoblja na gejtu.

 

Koliko vece bi nosio? 40 x 30 x 20 cm moze da bude i manji kofer, ili osrednji ranac.

Link to comment

Ma nemam pojma, rekla mi jedna prijateljica da je bitno samo da nema tockice a da velicinu ne gledaju toliko. Ne treba mi ne znam sta ali obican ranac je bas mali, realno. 

Link to comment

Pa, postoji solidna sansa da ce da ti traze doplatu ako je ranac, upadljivo, veci.

Imas opciju wizz priority da uzmes pre leta, oko 80 eur tamo i nazad, sto ce da ti omoguci da poneses sa sobom jos jedan manji kofer sa tockicima ili osrednji ranac. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...