Jump to content
IGNORED

Pescanik


Atreid

Recommended Posts

Nisam glasao za Tadića, ali hoću u drugom krugu. Kad se pojavi transkript, pročitaj lepo i sve će ti se samo kasti...
Bas sam sad poslusao jos jednom na podcastu izlaganje Vesne Pesic i tu nema ni reci o podrsci LDP- a Tomi Nikolicu, pa ni u najavi. Govori o losem scenariju pobede Tome Nikolica, koja bi dugorocno odgovarala samo Kostunici ali se govori i o nastavku 'kilave politike' ("mozda je bolje dobiti isto nego dobiti neku negativnu razliku"- misli se na Tadica odnosno, negativno, na Nikolica) Tadica.Prema tome, teacheru, nemoj sebe vise sramotiti izjavama koje su samo izraz tvojih licnih animoziteta prema LDP- u i, u ovom slucaju, Vesni Pesic.
Link to comment

Koliko ja vidim Čeda je pozvao Tadića na razgovore baš kao i Pastor. Ovaj se do sada nije odazvao ni jednima ni drugima.Uz to je još u izbornoj noći Čeda rekao da Nikolić nikada neće moći da bude ni blizak LDPu i time dao još mali vetar u leđa celoj toj priči. Sve što se dalje dešava ide na dušu Tadiću.I ja ću najverovatnije glasati za Tadića u drugom krugu, ali mora i on da se potrudi da osvoji neki glas.

Edited by Eraserhead
Link to comment
Koliko ja vidim Čeda je pozvao Tadića na razgovore baš kao i Pastor. Ovaj se do sada nije odazvao ni jednima ni drugima.Uz to je još u izbornoj noći Čeda rekao da Nikolić nikada neće moći da bude ni blizak LDPu i time dao još mali vetar u leđa celoj toj priči. Sve što se dalje dešava ide na dušu Tadiću.I ja ću najverovatnije glasati za Tadića u drugom krugu, ali mora i on da se potrudi da osvoji neki glas.
pastoru se nije odazvao zato sto je gospodin otisao na sastanak u novi sad sa tefterom punim zahteva pod imenom ugovor o podrsci.nesto slicno ima cedomir.sto se mene tice mislim da je u redu da tadic ne ljubi svinju u dupe, makar ne jeo snenokle. stvarno mi je pun qrac trgovaca koji se ubise da polome noge a sad bi da trguju. fuck off, bagro. neka dobije sta moze sam i sa onima koji ne zele da srbija ima radikala na celu a kasu cemo da kusamo svi zajedno.
Link to comment
pastoru se nije odazvao zato sto je gospodin otisao na sastanak u novi sad sa tefterom punim zahteva pod imenom ugovor o podrsci.nesto slicno ima cedomir.
Ne znamo šta ima Čedomir jer do tog sastanka nije ni došlo. Da jeste znali bi kakav je predloženi dogovor. Tadić je trebalo da se vidi i sa Čedom i sa Pastorom i sa Veljom i da vidi šta s kim može da se dogovori. On je odabrao drugu taktiku.Ali ne mogu da krivim ni Čedu ni Pastora što ga nisu blanko podržali a ovaj nije hteo čak ni da priča sa njima. Pružena ruka je dobar gest, ali na nju mora i da se odgovori.
sto se mene tice mislim da je u redu da tadic ne ljubi svinju u dupe, makar ne jeo snenokle. stvarno mi je pun qrac trgovaca koji se ubise da polome noge a sad bi da trguju. fuck off, bagro. neka dobije sta moze sam i sa onima koji ne zele da srbija ima radikala na celu a kasu cemo da kusamo svi zajedno.
Znači BoTi svi dugujemo blanko podršku a on može da radi šta mu je volja. Sve to zato što treba da se plašimo radikala sa kojim je taj isti BoTa napisao ustav. Rotkve strugane. Tadić bi trebalo da svakog birača poljubi u dupe za svaki glas koji će dobiti zbog svog igranja sa našim životima. Svinje i ovce neka ljubi posle.
Link to comment
sto se mene tice mislim da je u redu da tadic ne ljubi svinju u dupe, makar ne jeo snenokle. stvarno mi je pun qrac trgovaca koji se ubise da polome noge a sad bi da trguju. fuck off, bagro. neka dobije sta moze sam i sa onima koji ne zele da srbija ima radikala na celu a kasu cemo da kusamo svi zajedno.
Isto je bilo u NSu na lokalu, pa posto Novakovic nije dobio podrsku drugih stranaka, isao je sam sa slicnom pricom iznad, Maja ga je pobijedila za nesto sitno glasova. Iz ovog slucaja je izgleda samo Canak nesto naucio.Ako Tadic ne dobije podrsku LDPa, Pastora... itd. nista manje nece biti odgovoran od njih koji mu nedaju bezuslovnu podrsku, kad Nikolic u nedelju uvece bude slavio. Edited by Atreid
Link to comment
Znači BoTi svi dugujemo blanko podršku a on može da radi šta mu je volja. Sve to zato što treba da se plašimo radikala sa kojim je taj isti BoTa napisao ustav. Rotkve strugane. Tadić bi trebalo da svakog birača poljubi u dupe za svaki glas koji će dobiti zbog svog igranja sa našim životima. Svinje i ovce neka ljubi posle.
Bas zbog ovakvih kao sto je gazza1 koji brane poziciju nedodirljivog im preCednika, koji se obraca samo svojim biracima (eventualno glasacima svog fasistickog suparnika jer, jel te, od njih ima koristi) a za druge ga bas briga, samo govori koliko je ovo drustvo duboko bolesno.Dobro kaze covek, mogu oni to i bez nas iovako ce nas snaci ista sudbina. Srecno nam bilo!
Link to comment

uopste ne branim nikakvog precednika, ni dodirljivog ni nedodirljivog - borisu mogu takodje da se isflegmam do prekosutra na ledja - ali definisati svoju politicku platformu ISKLJUCIVO na floskuli da je on ekskluzivni krivac za sva zla u drzavi srbiji, i onda ga zvati na razgovore da mu se uruci lista zahteva (koja se uglavnom svodi na malo deklarativnog qrcenja a mnogo vise placanja zaostalih stranackih racuna) je pomija govana koja nema potrebe da se kusa. procitajte malo sta neobuzdano fekalisete svuda gde mozete pa razmislite da li covek treba da vas poljubi u dupe. ni vas, ni kostunicu, ni madjare, ni selju. ista govna.

Link to comment

Ne lupetaj gazo. Tog istog kostunicu tadic drzi na vlasti. Sa tim Nikolicem razmatra najvaznije teme a sad odjednom svi treba da mu daju podrsku protiv kostunice i nikolica. E pa ne kenjaj. Prvo ocu da cujem 'jeste, bio sam idiot' pa tek onda moze. A ako nece da prica ni sa kim o podrsci a moze da prica sa nikoliem o ustavu onda ko ga jebe. I nas.

Link to comment
pastoru se nije odazvao zato sto je gospodin otisao na sastanak u novi sad sa tefterom punim zahteva pod imenom ugovor o podrsci.nesto slicno ima cedomir.sto se mene tice mislim da je u redu da tadic ne ljubi svinju u dupe, makar ne jeo snenokle. stvarno mi je pun qrac trgovaca koji se ubise da polome noge a sad bi da trguju. fuck off, bagro. neka dobije sta moze sam i sa onima koji ne zele da srbija ima radikala na celu a kasu cemo da kusamo svi zajedno.
Duploi standardi ocigledno.Ceda i Pastor smrde, docime su sumnjivi gasni sporazum, Ustav i rezolucija o Kosovu drzavni interes iznad stranackog.
Link to comment
Duploi standardi ocigledno.Ceda i Pastor smrde, docime su sumnjivi gasni sporazum, Ustav i rezolucija o Kosovu drzavni interes iznad stranackog.
cek, zar nije kostunica nesto 'teo da uslovljava, pa smo ga svi iznapusavali/ tadic ga sutnuo? pre neki dan?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...