Jump to content
IGNORED

Pescanik


Atreid

Recommended Posts

Не замерам ја Чеди што се понаша као чика Слоба када је тријумфовао на Косову, далеко од тога, али је јадно да он и његови трабанти прижељкују Николићеву победу само зато да би трабанти касније несметано могли да ишту (сада дебело пресахле) грантове од разних фондација на конто кукњаве како се упркос свим њиховим напорима (а који се, дабоме, своде на агитацију за апстинирање у другом кругу, вабљење гласача да имају "своје мишљење" и неспорне кретенизме како је Тадић, пази мајке ти, гори избор од Николића) Србија ипак суновратила у фашизам. Па добро, немам ја намеру да икога убеђујем како мора да изађе и гласа за Тадића, али не би баш било згодно да од мене очекују некакву подршку када их радикалска мурија крене одваљивати од живота по демонстрацијама, отаџбинске судије почну трпати у ћелије које су дотад заузимале земунске угледне патриоте и почну добијати препоручене катул-фермане с астрономским казнама по неком новом и још бољем Закону о информисању. :wink:

Edited by Hella
Link to comment

Uzivajmo u skladnim medjunacionalnim, politicki neistomisljenickim... odnosima dok nam ne dodju radikali, onda cemo svi da dobijemo svoga boga.Ne znam samo za cije vlasti se pokusalo nazisticki marsirati NS- om (tada nismo znali gde nam se izgubio predsednik u masi demonstranata), za cije vlasti se bacaju bombe pred novinarske stanove, za cije vlasti se pokusavaju menjati bulevari s imenom ZDj, za cije vlasti se tolerise divljanje radikala u skupstini Srbije...?

Link to comment
Uzivajmo u skladnim medjunacionalnim, politicki neistomisljenickim... odnosima dok nam ne dodju radikali, onda cemo svi da dobijemo svoga boga.
ovo se ni slučajno ne može promeniti glasanjem? ili je svejedno pošto ćemo i pod tadićem da dobijamo svoga boga?
Link to comment

Poslušao intervju sa Vesnom Pešić. Mogu reći da sam vrlo razočaran načinom na koji je ona prišla situaciji u kojoj se Srbija nalazi. U pravu su svi koji imaju utisak da je reakcija LDP-a, zapravo uvređenost i razočaranje u rezultate izbora, a u odnosu na prevelika očekivanja koja su hranjena među članstvom. Dakle, ona bi dala podršku Tadiću, ako bi Tadić klekao i molio za podršku. I onda hoćeš da menjaš mentalitet nacije, a ponašaš se kao tipičan šaban...Sujeta je dominantna odlika postizbornog LDP-a. Pričaju o odgovornosti, a sami ne mogu da je preuzmu za izborne rezultate, već je ceo narod kriv za to što je Čeda petoplasirana politička opcija u Srbiji. I sad treba da ceo narod pati zato što ih ne voli. Više i ne sumnjam, da će se ostatak od onog šampanjca otvoriti i 3. februara u slučaju da Nikolić pobedi. Jadno.

Link to comment
Poslušao intervju sa Vesnom Pešić. Mogu reći da sam vrlo razočaran načinom na koji je ona prišla situaciji u kojoj se Srbija nalazi. U pravu su svi koji imaju utisak da je reakcija LDP-a, zapravo uvređenost i razočaranje u rezultate izbora, a u odnosu na prevelika očekivanja koja su hranjena među članstvom. Dakle, ona bi dala podršku Tadiću, ako bi Tadić klekao i molio za podršku. I onda hoćeš da menjaš mentalitet nacije, a ponašaš se kao tipičan šaban...Sujeta je dominantna odlika postizbornog LDP-a. Pričaju o odgovornosti, a sami ne mogu da je preuzmu za izborne rezultate, već je ceo narod kriv za to što je Čeda petoplasirana politička opcija u Srbiji. I sad treba da ceo narod pati zato što ih ne voli. Više i ne sumnjam, da će se ostatak od onog šampanjca otvoriti i 3. februara u slučaju da Nikolić pobedi. Jadno.
Cestitke na 1000 postu, koji je,btw, u sridu :)
Link to comment
Poslušao intervju sa Vesnom Pešić. Mogu reći da sam vrlo razočaran načinom na koji je ona prišla situaciji u kojoj se Srbija nalazi. U pravu su svi koji imaju utisak da je reakcija LDP-a, zapravo uvređenost i razočaranje u rezultate izbora, a u odnosu na prevelika očekivanja koja su hranjena među članstvom. Dakle, ona bi dala podršku Tadiću, ako bi Tadić klekao i molio za podršku. I onda hoćeš da menjaš mentalitet nacije, a ponašaš se kao tipičan šaban...Sujeta je dominantna odlika postizbornog LDP-a. Pričaju o odgovornosti, a sami ne mogu da je preuzmu za izborne rezultate, već je ceo narod kriv za to što je Čeda petoplasirana politička opcija u Srbiji. I sad treba da ceo narod pati zato što ih ne voli. Više i ne sumnjam, da će se ostatak od onog šampanjca otvoriti i 3. februara u slučaju da Nikolić pobedi. Jadno.
Iz ovog moze samo da se zakljuci da su u pravu oni (u te spada i pomenuta VP) koji smatraju da ce se do kraja price, ako pobedi Nikolic, doci do toga da za poraz kandidata Tadica treba optuziti partiju koja se sada smatra minornom i prepotentnom.Ako je Tadicu bitno da pozove glasace SRS- a da glasaju za njega a ne one koji zele u Evropu, u istu onu u koju se toliko kune, onda mislim da nije problem ni u Cedi i njegovom sampanjcu, dzipovima, PL, 'fasisti' Samardzicu vec u njemu samom.
Link to comment
Iz ovog moze samo da se zakljuci da su u pravu oni (u te spada i pomenuta VP) koji smatraju da ce se do kraja price, ako pobedi Nikolic, doci do toga da za poraz kandidata Tadica treba optuziti partiju koja se sada smatra minornom i prepotentnom.Ako je Tadicu bitno da pozove glasace SRS- a da glasaju za njega a ne one koji zele u Evropu, u istu onu u koju se toliko kune, onda mislim da nije problem ni u Cedi i njegovom sampanjcu, dzipovima, PL, 'fasisti' Samardzicu vec u njemu samom.
Niko ne govori o krivici LDP-a niti bilo koga. Ja govorim o stavovima, koje je Vesna Pešić iznela u emisiji. Pročitaj post pre nego stisneš Reply i uradiš C/P tih besmislica.
Link to comment
Niko ne govori o krivici LDP-a niti bilo koga. Ja govorim o stavovima, koje je Vesna Pešić iznela u emisiji. Pročitaj post pre nego stisneš Reply i uradiš C/P tih besmislica.
Kako ne govoris kada izlaganje zapocinjes stavom o Vesni Pesic da bi zakljucio (ne znam kojom logikom) da ce LDP- ovci slaviti pobedu Nikolica u 2. krugu?'Jadno'- i ja kazem.
Link to comment
Kako ne govoris kada izlaganje zapocinjes stavom o Vesni Pesic da bi zakljucio (ne znam kojom logikom) da ce LDP- ovci slaviti pobedu Nikolica u 2. krugu?'Jadno'- i ja kazem.
Pa o tome su pričali u emisiji. Da li si ti uopšte slušao jučerašnji Peščanik?
Link to comment
Pa o tome su pričali u emisiji. Da li si ti uopšte slušao jučerašnji Peščanik?
Jesam, i nisam cuo da ce LDP slaviti otvaranjem sampanjca ako Nikolic pobedi.
Link to comment
Kako nisi, pa o tome se govorilo svo vreme. Samo ti ne znaš da slušaš.
Sta se govorilo? Moze li to malo konkretnije ili cemo sve svesti na konfabulacije Tadicevog glasaca?
Link to comment
Sta se govorilo? Moze li to malo konkretnije ili cemo sve svesti na konfabulacije Tadicevog glasaca?
Nisam glasao za Tadića, ali hoću u drugom krugu. Kad se pojavi transkript, pročitaj lepo i sve će ti se samo kasti...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...