Jump to content
IGNORED

Pescanik


Atreid

Recommended Posts

Probaj da udjes u LDP. Bices manje sam. Mozda. Uz dobru srecu. Ja nemam bas pozitivno iskustvo, ali, mozda se tebi posreci. :wink:
Hvala ali stranke su vec generalno prepune onih usamljenih sto tamo idu po drustvo i druzenje. Uvek se iskreno userem kad ih vidim na okupu. Zajednicko za SVE stranke...Ja trazim nekog ko ume sa detonatorima...
Link to comment
Da, da...samo , ne zaboravi da taj "kratak" rok traje evo vec 20 godina...i ko zna koliko jos. Vredi li cekati "srednji rok" ili ga malo ubrzati ? :rolleyes:
Pa startna pozicija sada i ona od pre 20 godina se ne daju nikako porediti :)
Link to comment
Pa kad bi ipak poredio , sta bi rekao ?
Pa nemoguce jer su startne pozicije u oba primera drugacije.Srbija je 90-ih zivela na resursima prethone epohe tih resurasa vise nema, ovog puta srBsko ludilo nema dovoljno goriva :)
Link to comment
Hvala ali stranke su vec generalno prepune onih usamljenih sto tamo idu po drustvo i druzenje. Uvek se iskreno userem kad ih vidim na okupu. Zajednicko za SVE stranke...Ja trazim nekog ko ume sa detonatorima...
Mislila sam na drustvo u smislu slicnog nacina razmisljanja. Hvala lepo. Imam ja drustvo. Ne treba mi.
Link to comment
Cemu se mi mozemo nadati ? Pripajanju Rusiji i Belorusiji ? Cemu ? Gradjanskom ratu ? Novom bombardovanju ? Dugotrajnoj izolaciji i bedi ? Vladavini radikala i DSSa ?
Nadjes neku srodnu dusu, pa se kresete po vascelu noc, druzis se sa zanimljivim ljudima, izucis neku nauku, nadjes hobi nevezan za politiku... Ima dosta toga pod nebeskom kapom cemu cak i jadni Srbi mogu da se raduju. Dosta slicno radostima Eskima, Amerikanaca, Juznoafrikanaca...
Link to comment
Nadjes neku srodnu dusu, pa se kresete po vascelu noc, druzis se sa zanimljivim ljudima, izucis neku nauku, nadjes hobi nevezan za politiku... Ima dosta toga pod nebeskom kapom cemu cak i jadni Srbi mogu da se raduju. Dosta slicno radostima Eskima, Amerikanaca, Juznoafrikanaca...
Eskima pogotovu... :lol::wink:
Link to comment
E u startu mi bilo jasno da si regresivna snaga, Kosovo ide a ti o teslacenju. Srbijo, medj sljivama!
Pa na Kosovu i gubimo zato sto se neprijatelj taslacio vise od nas. Ja samo pokusavam naterati ljude da ih pobedimo njihovim oruzjem. Nisi valjda mislio da pricam o taslacenju iz cistog hira??? Ovo je nacionalni taslacki plan.
Link to comment
ko bio, šta kažu? jel bilo masnih psovki? :rolleyes:
Svetlana Slapsak rekla Kostunici da pu*i konjski ku*ac dok Sormaz i Mladenovic to gledaju iz kolica na majcinom grobu!odoh na Drunk posting... aj zdrao.
Link to comment

Pescanik je jedina emisija koja je preostala za slobodne i moralne ljude. Ali jedina. Na celom "medijskom nebu" :rolleyes: Srbije.Svuda mozes da se zgrozis, ali NE dok slusas Pescanik.

Edited by omnamah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...