Jump to content
IGNORED

Pescanik


Atreid

Recommended Posts

pa ima neka email prepiska objavljena danas u Našim Novinama.... nešto na dve strane, video sam jutros najavu ne nekoj TV - samo izgleda da to niko još odavde nije video pa nema komantara

Link to comment

Verovatno su se nepažljivo dopisivali u stilu "Ej, ajde da se dogovorimo kako da oborimo Miću po nalogu OEBS-a" 

 

Sve i da jesu koga to uopšte briga ili on izgleda doživljava svaku optužbu kao državni udar. L'état, c'est moi

Edited by Time Crisis
Link to comment

Samo se lupaj u glavu, ali ostaje neodgovoreno ko je dostavio verziju Slininog doktorata, a Vasa cuti kaze da nece da nam kaze da li je citao dopis anonimusa. Nije bas da verujem Mici, ali treba i to proveriti.

 

Anđela Milivojević, novinarka CINS-a, tražila je doktorat, a ne “da vidi kako napreduje izrada” i to devet meseci nakon što je Nebojša Stefanović odbranio rad.

 

Naša novinarka je prvi put kontaktirala Megatrend krajem marta ove godine, kako bi dobila informacije o tome kome može da uputi Zahtev za pristup informacijama od javnog značaja, a zatim ga i uputila 28. marta. Nebojša Stefanović je disertaciju odbranio 27. juna 2013. godine, na Fakultetu za poslovne studije Megatrend univerziteta.

U Zahtevu Anđele Milivojević se jasno traži: “Molim vas da mi dostavite kopiju doktorske disertacije koju je Nebojša Stefanović odbranio 27. Juna 2013. godine, na Fakultetu za poslovne studije Megatrend univerziteta, a koja ima naziv “Nova uloga strategijskog menadžmenta u upravljanju lokalnom samoupravom (primer grada Beograda)", a ne radnu verziju, kako je naveo gospodin Jovanović.

 

Osoblje Megatrend univerziteta pozitivno je odgovorilo na ovaj Zahtev i uputilo Anđeli Miliovojević dopis u kojem se kaže da joj je doktorska disertacija dostupna u prostorijama Odeljenja za poslediplomske studije Univerziteta Megatrend i pozvalo novinarku da dođe na uvid.

U skladu sa odgovorom osoblja, naša novinarka je 4. aprila 2014. otišla u prostorije ovog univerziteta, gde joj je doktorski rad dat na uvid, nakon čega je napravila kopiju cele disertacije, uz znanje osoblja univerziteta i u skladu sa Zahtevom za pristup informacijama od javnog značaja.

Kopiju doktorskog rada koju joj je Univerzitet Megatrend dostavio, Anđela Milivojević je ustupila trojici naučnika koji su kasnije napisali svoju analizu disertacije i njenog kvaliteta.

Naša novinarka je u posedu prepiske sa univerzitetom Megatrend, Zahteva za pristup informacijama od javnog značaja i kopije doktorske disertacije Nebojše Stefanovića. 

 

 

Novinarka CINS-a Stefanovićevu disertaciju dobila od Megatrenda po zakonu, devet meseci nakon odbrane rada

 

 

sacekajmo da minstarstvo proveri "novu" titulu iz londre. do tad cuvajte svoje teze.

 

 

Valjda "novu titulu"?

Edited by reg
Link to comment

Namerno su toliko zamutiili vodu da osobe kojima um nije u tonusu vise ne mogu da razaznaju jednostavnu istinu, da covek laze od pocetka.

Link to comment

E, da ste zivi i zdravi, hakovanje akademskih mejlova nije bas novost, znam za 1 slucaj gde je bio u pitanju izbor novog direktora, klanovsko podmetanje i vanredno stanje u toj kuci od cca 2 godine.

 

by TT via Nokia

Link to comment

E, da ste zivi i zdravi, hakovanje akademskih mejlova nije bas novost, znam za 1 slucaj gde je bio u pitanju izbor novog direktora, klanovsko podmetanje i vanredno stanje u toj kuci od cca 2 godine.

 

by TT via Nokia

eh, da ne znam da nema (bar) vishe od 2 takve kuce ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

sacekajmo da minstarstvo proveri "novu" titulu iz londre. do tad cuvajte svoje teze.

 

Šta ima da se čeka, već je i sam potvrdio da nema doktorat iz '83 i da nije sa LSE

Link to comment
  • 1 month later...

Oduvek smo zagovarali izlazak radio-emisije "Peščanik" na televiziju ...

 

Na TV Vojvodine upravo ide "Peščanik" - specijal o Obrenovcu posle poplava ...

 

Suvišno je reći da je sjajna emisija. Britka, baš onakva kakvu Cece umeju da naprave ...

Link to comment

Oduvek smo zagovarali izlazak radio-emisije "Peščanik" na televiziju ...

 

Na TV Vojvodine upravo ide "Peščanik" - specijal o Obrenovcu posle poplava ...

 

Suvišno je reći da je sjajna emisija. Britka, baš onakva kakvu Cece umeju da naprave ...

Ja bas hteo da napisem...Tu je samo pitanje imaju li snage za kontinuirano izbacivanje materijala...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...