Jump to content
IGNORED

Pescanik


Atreid

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

"Na kraju, ali ne i najmanje važno, ljudska prava, u koja svakako spada pravo na (minimalnu) socijalnu zaštitu, mogu zakonom biti ograničena ako ograničenje dopušta ustav i bez zadiranja u suštinu zajemčenog prava. Svi ovi ustavni principi su u slučaju „zaradi socijalnu pomoć” prekršena – ograničenje je uvedeno podzakonskim aktom koji direktno zadire u suštinu garantovanog prava."

 

Sofija Mandić - Rad Oslobadja

Link to comment
  • 2 weeks later...

Potaknut emisijom koja je okačena na dva topika na Politici, juče odgledah još tri video izdanja Peščanika. Jedno na temu prajda (Miloš Vasić, Vesna Rakić Vodinelić i Dejan Ilić), drugo na temu Putinove posete (Dubravka Stojanović i Srđan Milošević) i treće na temu tzv ekonomskih mera tzv Vlade Srbije (Mijat Lakićević, Dimitrije Boarov i Miša Brkić).

 

Redosled kvaliteta ovih izdanja odgovara redosledu kojim sam ih nabrojao (u principu su se najbolje pokazali Dubravka Stojanović i Dejan Ilić), s tim da je ova treća emisija u kojoj su gostovali tzv novinari bila jednosatni spektakl trabunjanja u prazno uz pojedine momente zadivljujućeg idiotizma.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Sto Peščanik u svojim tekstovima napada Zorana M.? Covek iznosi svoje argumente o fizickom kaznjavanju, a ovi ga napadose u tekstovima kao da on licno zlostavlja decu.

Valjda covek ima pravo na svoje misljenje i kritíku zakonskih resenja, valjda je to jedan od temelja demokratskog drustva?

Izgleda da nije za Pescanik i njihove donatore, gde si ok samo ako si na njihovoj talasnoj dužini. Tipicno liberalno proseravanje protiv nazovi zatucanosti, a upravo su oni ti koji su zatucani u svojim totalitarnim pogledom na svet.

Smradovi!

Link to comment

Ja kontam da je to zato sto oce duniste tradicionalnu porodicu.

Cim ne budes mogo da isamaras dete , zato sto je glasno u supermarketu,  moja tradicionalna porodica ima se raspadne , roditelji ce mi se razvedu, brat se otudji , prezimena necu moci se setim..

A ova monogamna zajednica mi i ovako nije tradicionalna jer nismo obukli smesna odela, naranili trista ljudi prasetinom i potpisali papir u opstini (za to su pederi naravno krivi! ).

:frust: s ti decko debil? "liberalna zatucanost " :frust: jooj :frust:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...