Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

ne reče odakle je

 

od toga zavisi šta ti je pametno raditi

 

ako je neki šošon /čečen/ bolje bez nasilja, prejebeni su

Link to comment

Nour Moossa

 

Garant neki Bejrut i slicno, klasika. Mada i da su Ceceni, moram nesto da uradim jer sad bas saljem auto u AMC Trade u Mladenovac, pre toga 2-3 servisa zvao i rekli da ne rade CVT menjace a ovi i prodaju delove i rade servis i remont a i drugu resili Ford Edge i mrtvi Powershift. Cena od 2200 do 3500e, zavisi sta se bude radilo, plus 120e sleperica do tamo. Za te pare krecem na Tajsona u prajmu a ne na slinu sto blokira na vatsapu.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Dobio sam ponudu drugar prodaje Suzuki S Cross 1.4 benzinac, star 4 godine on prvi vlasnik presao samo 40k. On ga ceni 17k meni deluje da je to malo jaca cena, al nije da se razumem previse u cene polovnih automobila.

Link to comment

Nemam pojma koliko je neka prosečna cena za model i godište ali kad već znaš ko je kako i koliko vozio je plusčina samo takva. 

Još jedan (bar meni) je plus što za Suzuki kao marku slabo ko kuka. 

Edited by Desmond Bojčinski
  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Limar mi zavrsio Astru unutar 6 meseci ipak, valjda ga smorilo sto sam kukao a predzadnji put sam poceo malo i da ga napusavam i vodilo je ka incidentu iako smo bili dobri godinama. Mogao je da uradi za 7-10 dana onako lagano jer nije bio strasan udarac, naslanjanje od nazad na branik i gepek vrata ali mi se najebao majke, mogao sam ga prodati 16 puta do sad. No dobro, sta je tu je.

 

Ako nekoga zanima, u oglasima je 15900e ali moze da se napravi solidan popust za furunase. Ona crvena 2016. sto sam prodao clanu Zemi sa 120 hiljada km je bila odlicna a ova restajling ima 69500km i manje vise je kao nova. Motor 1.2 turbo 145ks, manuelni menjac 6 brzina, skoro maksimalna oprema, 2020. godiste, servisna knjiga, carvertical izvestaj uradjen i sve po redu. Gume su neke kao nove zimske ali razmisljam da uzmem i alufelne sa letnjim gumama i ubacim u pricu.

 

 

IMG-20240730-WA0002.jpg

Link to comment

A od nedelje ce biti remontovan i automatski menjac na braon Kaskaiju 1.2 turbo benzin 2015. godiste, bice i pisana garancija iz servisa, auto je tip top i registrovan jos 11 meseci, presao 146 hiljada, isto Svajcarac naravno. Tu ce biti cena oko 13 tisuca.

 

 

 

 

Screenshot_20240527_121042_AutoScout24.jpg

Screenshot_20240527_121426_AutoScout24.jpg

Link to comment

To potezem tek sledece nedelje kad zavrse remont, cekam zbog racuna da imam sve skupljeno na jednom mestu, od pocetnih poruka preko slika i snimaka rada menjaca nakon sto je auto stigao pa sve do cene remonta. I to sve ne menja nista oko prodaje, bice minus pa minus sve dok ne resimo nesto sa doticnim gospodinom.

 

A cena remonta u rasponu od 2200 do 3500e i naravno da su danas javilo da je 3500, sta im tesko :D

Edited by Zli Gli
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Bila prica od 2200 do 3300 a kao 3500 ako ima nekih 16 pinova i naravno da ima. I na to sve je jos proslo mesec i po lagano, navodno je sklopljeno sve i cekaju nekog iz Nisan ovlascenog servisa da odradi neke konekcije ili kako vec.

 

Druga opcija je bila polovan menjac sa nemackog ebaya za 2500e + dostava par stotina + ruke nesto i opet bi izaslo 3000+ ali bez garancije. 

Link to comment
14 hours ago, Zli Gli said:

Bila prica od 2200 do 3300 a kao 3500 ako ima nekih 16 pinova i naravno da ima. I na to sve je jos proslo mesec i po lagano, navodno je sklopljeno sve i cekaju nekog iz Nisan ovlascenog servisa da odradi neke konekcije ili kako vec.

 

Druga opcija je bila polovan menjac sa nemackog ebaya za 2500e + dostava par stotina + ruke nesto i opet bi izaslo 3000+ ali bez garancije. 

Ja iz Njemačke naručiva 4 dizne. Ispostavilo se da su 2 bile falš, ne mogu se dekodirati, pa mi vratili stare i pare nakon mjesec dana.

Horor.

 

Link to comment

Ja sve sto sam do sad uzimao preko ebaya bilo je ok, jednom glava motora i jos tako neki delovi i original rikverc kamera i kojesta ali CVT menjac bi bio bas ozbiljan zalogaj, to bi uzeo samo da je bilo tipa 1000e pa da rizikujem zbog velike ustede a za 2500 nije bilo smisla.

 

Inace tamo bas moze svasta da se nadje, ne samo mehanicki delovi nego npr delovi karoserije umeju da budu bezobrazno jeftiniji nego kod nas.

Link to comment

ja razmisljam da kupim turbinu na ebay, ako uskoro ne nadjem dobru polovnu. zli, imas neku firmu/radnju gde si kupovao na ebay da bacim pogled?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...