Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

4 minutes ago, Moća said:

Opet gledam kola najblizi sam 508 restajl. Da je uvezem direkt iz Francuske.

ti nisi normalan majke mi

:isuse:
 

pretpostavljam da je 508 dobro auto, al brt mili, živiš u jebemoj srbiji, pa ćerku ćeš da venčaš za tu 508, a možda i njeno dete

 

ti nisi naučio školu sa 307(8) koji ti je već pežo

  • +1 2
Link to comment
Ja za 6 presao 50k.

Opet gledam kola najblizi sam 508 restajl. Da je uvezem direkt iz Francuske.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk


Sta ce ti ta ladja? Trebace ti pola ulice da ga parkiras, a dzak para da ga odrzavas.

Kupi neku limuzinu tipa Corolla, Elantra, Insignija... Ili neki dzipcic tipa "Tupson", Senik, 2008/3008, Sportige...
I resis problem.
Link to comment
4 hours ago, extragluv said:

kad stignu da predju 150k za manje od 3 godine?

 

Od kako žena sedi kući gulimo malo iznad 40k godišnje. Pre toga lagano 50. Doduše sa dva auta, mada ni sa jednim ne bi bilo manje.

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Sta ce ti ta ladja? Trebace ti pola ulice da ga parkiras, a dzak para da ga odrzavas.

Kupi neku limuzinu tipa Corolla, Elantra, Insignija... Ili neki dzipcic tipa "Tupson", Senik, 2008/3008, Sportige...
I resis problem.

 

508ica je 12 cm duza od korole nije neka razlika a insignia je otrpilke tolko duza od pezoa. Problem sa francuzima je sto imaju slabu resale value, ali 508 je meni bas bas lepo auto. Kako spolja tako i iznutra

  • +1 3
Link to comment

Meni nudili pre 6 meseci ili malo jace Kugu staru 3 godine sa 303 000km na satu, bese valjda iz Italije. Bila ok cena, neko ko se bavi vracanjem km je verovatno uzeo i skinuo na npr. 120 hiljada, nije bio pohaban auto iznutra niti ostecen spolja. Verovatno je neko peglao duge relacije svaki dan, spici se to bez problema.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
12 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ti nisi normalan majke mi

:isuse:
 

pretpostavljam da je 508 dobro auto, al brt mili, živiš u jebemoj srbiji, pa ćerku ćeš da venčaš za tu 508, a možda i njeno dete

 

ti nisi naučio školu sa 307(8) koji ti je već pežo

Pazi 308 dizel se odlično prodaje i dan danas, da je moj dizelaš sa ovom kilometražom i opremom bi ga prodao za 2 dana. Problem je što ja imam benzinca koji ima lošu reputaciju mada ja sa njim nisam nikad imoa većiš problema, neke zajebancije oko plina ali plin nije fabrički većnaknadno ugrađen. 508 bi uzeo dizelaša i to će onda posle ići lako za prodaju.

12 hours ago, Milosh76 said:

Sta ce ti ta ladja? Trebace ti pola ulice da ga parkiras, a dzak para da ga odrzavas.

Kupi neku limuzinu tipa Corolla, Elantra, Insignija... Ili neki dzipcic tipa "Tupson", Senik, 2008/3008, Sportige...
I resis problem.

Korola je skuplja to godište i ta kilometraža. Džipovi Tuson i 3008 nema ispod 15k a to mi je mnogo.

  • +1 1
Link to comment

i zašto misliš da može toliko da te košta?

 

ovako kad bacim pogled, nije realno da te sve izađe 11k, bukvalno mu cena kreće od 10k pa naviše (2014. godište i posle, iz Francuske)

 

Link to comment
53 minutes ago, Moća said:

2014+ od tada je restajling

 

14 hours ago, ZokiAsov said:

a insignia je otrpilke tolko duza od pezoa

 

Insignia A sedan pre-facelifting -2013 i 508 post-facelifting 2014+ su identične dužine, 4830 mm.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...