Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Pa nije valjda blesav da daje 15 ljada za ta mala čuda

i ja se nadam. uzme polovnjaka i za ostatak da ode na tajland 6 meseci. vrati se u srbiju i osnuje prvu tuk-tuk kompaniju u nas

Edited by Ravanelli
Link to comment

I uplaćena Fiesta,jednostavno najkorektniji su bili,dali i popust za keš na akcijsku cenu i jednostavno 1.0ecoboost je zver za sve što sam probao.Pošto bih svakako doplatio za crvenu boju uzet je ST line Red&Black i 1.0 Ecoboost 125ks.Od opreme.Sa popustom izađe 13.800+200 za grejač šoferke,dakle sve ukupno 14.000.

 

Start/stop+eco select tj eco mode za još ekonomičniju vožnju,jednostavno čim sam probao kako ide to je bilo to.

 

Uplaćeno 10%,crveni nema na lageru tako da se čeka do 90 dana,mada kako rekoše za nekih 20-ak stiže možda i ranije.Jendostavno Ford prešišao sve ponudom i motorom.

 

 

Link to comment

Pa normalno da je zeni kupio, nece on valjda voziti crvenu Fiestu pa jos sa 1.0 motorom, nije gej.

 

A ja cu kupiti djoku, svaki polovnjak od 10ak godina na slikama izgleda full a na licu mesta karina - ogrebotine, napukli branici, lose namestene haube/krila/vrata posle manjih ili vecih udaraca, rupice od opusaka na sedistima... Ako ne smanjim kriterijum ili ne povecam fond za kupovinu, ostacu pesak i biciklista jos dugo.

Link to comment

Bambula, Fiesta je odlican izbor, sa tim motorom od 125ks ide kao vihor, auto je lep spolja i iznutra (bar meni) i, sto je najvaznije, uzivanje za voznju.

Uzdravlje ga drajvao!

Link to comment

crni bolje izgleda, mada ja ne volim crna auta. al crvena volim manje izgleda :). jes to beše ženi kupio? 

Zenin e dok ne ode A3,a onda postaje unisex  :lolol: A3 je crn i ne pamtim kad je bio čist,a leti je pakao,a meni su oduvek bili lepi crveni automobili.

 

125ks je prava mera i oduševio sam se kako ide ipak je turbina zakon,od 1800 do 4000 puni linearno i poteže sasvim zadovoljavajuće u odnosu na Corsu i Clia ovo je raketa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...