Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Quote

Rukometni klub Železničar 1949, i pored gnušanja da se upušta u političko blato

 

Nisam citao dalje, gledam vas ceo zivot skocite u bazen Naisa pa cemo svi a se zahvaljujemo, kome bese, Jelennkovicu...ja dajem odma muzicku pratnju

 

 

 

Izvinjavam se pokojnom Tozi, a niskom sportu zelim da poljubi u dupe koga god treba da ljubi u dupe! Udri Tozo, a vi svi (niski sport) mrs u picku materinu, crkli dabogda, nikad da vas ne gledam! Hvala!

Link to comment
2 hours ago, Nesh said:

 

Nisam citao dalje, gledam vas ceo zivot skocite u bazen Naisa pa cemo svi a se zahvaljujemo, kome bese, Jelennkovicu...ja dajem odma muzicku pratnju

 

 

Setio sam se, Jelnic. Sad ovi iz Naisa mora da pisu izvinjenja. Ko ce da dokaze da ja nisam budaletina i slobodan strelac. Dobro, budaletina jesam. ali strelac nisam, protiv sam svakog gadjanja. Izvini, Jozo!

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Śta se dešava sa Željom?

Jesu opet u finansijskoj dubiozi?

 

Pa vido si ovo, ja nisam citao dalje...igras rukomet, dovedes njihovog trenera (trenera koji je vodio Metaloplastiku kad se namestala utakmica u Novom Sadu, bezobrazni iks za SEHA ligu - ne kazem da je to Teodorovic namestao, ali...), nemas skolu, a nekad si bio medju najboljima u tim omladinskim selekcijama, ne znam, necu ni da citam...

Link to comment

Najbolje željine omladinske selekcije su bile kad ih je vodio Beli. 

Eto primer Jugovića na šta je spao, da tavori u drugoj ligi i nešto kao pokušava da se vrati, pa Crvenka, Vrbas...sve nekadašnji centri za razvoj mladih. 

Mislim da je rukomet kod nas završio slavnu epopeju.

Link to comment

MI smo pre tri godine izgubili za titulu u Sapcu,, pa to mi je draze od svih namestenih utakmica, igrali smo, mi nikad nismo ni znali na strani, ali posteno....mozda nismoumeli da namestimo, ali ja mislim da smo igrali posteno...

 

Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Najbolje željine omladinske selekcije su bile kad ih je vodio Beli. 

Eto primer Jugovića na šta je spao, da tavori u drugoj ligi i nešto kao pokušava da se vrati, pa Crvenka, Vrbas...sve nekadašnji centri za razvoj mladih. 

Mislim da je rukomet kod nas završio slavnu epopeju.

 

Ti to pratis, mi nemamo, osim Pikijevog sina i onog malog desnog beka, ja ne znam..bese ona devojka, zaboravio sam kako se zove i ona ode...ja sad zbog svega ovoga ne pratim, ali mislim da mi jedino imamo Karabatice iz Nisa,,,a rodili su se tu (dobro, mladji vetrovatno nije), a oca sam gledao, dobar golman...:D

Edited by Nesh
Link to comment

Mi smo pokusali nesto i u odbojci...bitanga, trener, sutira igraca, odbornik..Kovacev sin igrao kod nas, vala ja sam vise igrao jer sam u to vreme iso na svaku utakmicu, a selktorov sin nije bio ni na jednoj....ni na jednoj...

Edited by Nesh
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Flensburg ne moze iz kontre na prazan gol da da gol dva napada zaredom. Jednom promasise sut, drugi put lose dodavanje za kontru igracu koji je bio sam i trcao prema praznom golu. :huh:

Odvojio se Alborg ponovo na 4 razlike.

Edited by Nesh
Link to comment
  • 3 months later...

E jebi ga...pa nije samo Zelja...kad sam se vec vratio;

 

Samo se zbog Pikija kacim...izlece mi slika, ja u delicu sekunde mislim novi trener, a ono TUGA!

Piki, majstore, legendo, igracino, pocivaj u miru. Saucesce porodici!

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...