Jump to content
IGNORED

ниже српске лиге


дебело_црево

Recommended Posts

sada sam prvi put cuo da u pancevu postoji fk koji se zove zeleznicar, a oni usli u prvu ligu. znam za dinamo iz panceva.

Edited by Nikodije
Link to comment
39 minutes ago, Nikodije said:

imas na ovom linku koji je okacio ros, ko ce igrati u prvoj ligi, nema ofk-e

 

Ali ima Smedereva, koje nece moci da igra Pls dogodine... tako da mozda Ofka, mozda Dubocica Leskovac, mozda cak i neko treci...

Link to comment

Železničar je bio ubedljiv u SL Vojvodina. Dinamo je bio solidan (u istom rangu). Ne znam kojom vratolomijom je Radnički SM ušao u PLS.

Kao ni Loznica ...

Link to comment

Radnički SM i Loznica su kupili mesta u Prvoj ligi, kao što će i Novi Pazar u Superligi, to je ovo novo Kokezino pravilo po kojem je određeni broj mesta u višem rangu na prodaju ambicioznim projektima iz nižih rangova.

Link to comment

loznica je namestala utakmice, cak je bio i onaj snimak gde njihov gazda seljak primitivac vredja igrace i pominje te namestene utakmice, nesto u fazonu "sve sam vam sredio, a vi me jebete", pa je vredjao nekog igraca jer je trazio pare koje mu se  duguju, tako nesto. totalna divljina od kluba, i sada su nagradjeni plasmanom u visi rang. a ovamo kao izbacuju smederevo jer su namestili sa kabelom.

Link to comment

Kod nas dole se cuje da ce da pocne da se gura Dubocica a da Radnik polako ide u stranu, videcemo.

Za prvu ligu ostaje pitanje Zlatibor, ili ce da se dogovore sa Slobodom da igraju dole ili ulece valjda Kolubara.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...