Jump to content
IGNORED

ниже српске лиге


дебело_црево

Recommended Posts




Ne zelim ja OFK Beogradu Terzica, zelim im da se izvuku iz govana i napisao sam i ko sve treba da im pomogne.

Razlika izmedju mafije u FSS, FSB i grada Beograda u odnosu na Terzica je nikakva.

A napisao sam i da nema ili nece nijedan Starokaraburac da pomogne, onda mora sa djavolima.

Pola moje familije je odraslo na 50m od stadiona OFK Beograd, moja dva ujaka, otac, brat od ujaka su isli redovno na stadion j gledali i ziveli za OFK.

Tako ja ZNAM sta je OFK i koliko vredi i za fudbal i emotivno.

Dakle, ako je jedino resenje da sa Terzicem se OFK izvuce iz govana, onda bi trebalo videti koje su alternative i da li vredi sudbina FK Smederevo ili Proleter iz ZR da se poklopi sa OFK Beogradom koji je treci klub iz Srbije po uspesima.

Dakle, izneo sam misljenje, koje mi se ne svidja, ali ne vidim bolje resenje od toga.

Saradnja sa FKCZ moze da koristi OFK Beogradu, vise nego da steti. Ako je to guranje ka Terzicu, onda super.

Link to comment

Dakle ili ne zelis da prihvatis ili nisi svestan da ih je on i doveo u ovo stanje

 

To ti je bukvalno kao da srbiji zelis vucica, dacica i slicne " ako nema ko bolji, a jel, znamo da nema"

 

Ne moze problem resavati, onaj ko je problem i napravio

 

Resenje je samo jedno, privatizacija i hapsenje terzica i svih ostalih terzica da nekom nesto slicno vise nikad ne padne na pamet

 

 

  • +1 1
Link to comment

Bravo ti bi da privatizujes nesto u Vucicevoj Srbiji. Lepe zelje nema sta.

Za Terzica se naravno slazem, samo sto on nije jedini krivac za lose stanje u OFK, ali je odlicna i sigurna meta.

A sto se tice privatizacije klubova, ko ce da ulaze pare u srpake klibove? Samo peraci para(Vozdovac, Cuka, uskoro i Macva) i oni koji sire politicki uticaj u mesovitim sredinama (Orban preko TSC kod nas i Osijeka u Hrvatskoj).

Dakle, kriminalci, sto je i Terzic, zar ne?



Link to comment
Pomoc na ovaj nacin je neprihvatljiva, bar za mene. Stavljanje OFK Beograda u sluzbu CZ je jednaka gasenju kluba.
Imas info iz kluba sta je ponudjeno od strane Zvezde ili samo iz tzv medija?
Link to comment
7 minutes ago, Milosh76 said:

Bravo ti bi da privatizujes nesto u Vucicevoj Srbiji. Lepe zelje nema sta.

Za Terzica se naravno slazem, samo sto on nije jedini krivac za lose stanje u OFK, ali je odlicna i sigurna meta.

A sto se tice privatizacije klubova, ko ce da ulaze pare u srpake klibove? Samo peraci para(Vozdovac, Cuka, uskoro i Macva) i oni koji sire politicki uticaj u mesovitim sredinama (Orban preko TSC kod nas i Osijeka u Hrvatskoj).

Dakle, kriminalci, sto je i Terzic, zar ne?


 

Blago nama dok ovako razmisljamo

Link to comment

Nemam, ali cim ovaj zlotvor pise pisma to na dobro nece izaci. Jedina razlika izmedju OFK i Graficara ce biti sto OFK verovatno na poledjini dresa nece imati grb CZ.

 

Sve najuznije stvari oko OFK Beograda su vezane za period kad je Zvekan bio predsednik, od Romanticara je napravio sibicare i muljatore... glavnu temu Insajdera. Njem ne da treba zabraniti prilaz stadionu, nego mu treba zabraniti da pridje u precniku od 5km od stadiona.

 

Bice mi vrlo interesantno ukoliko slucajno odjednom grad pocne da "renovira" stadion, da novac za promenu podloge na pomocnom terenu i tako dalje.

 

Prihvatljivo mi je da na pozajmicu dodju 2-3 igraca, to se radi svuda u svetu, ali sve preko toga je za mene prevara.

 

Inace, nikad veca medijska paznja za izbore u OFK eogradu nije bila... dovoljno simptomaticno.

Edited by WTID
  • +1 1
Link to comment

A koje su sanse da bivsi igraci poput Ivanovica, Kolarova ili Tosica uloze svoju polugodisnju platu I srede klub do perfekcije?

Mnogo je polugodisnja, njih trojica uloze svoju tromesecnu platu u OFK I rese sve probleme koje klub ima.

I terene I svlacionice I tribine I dugove I poreze...

  • Haha 1
Link to comment

Terzic : OFK Beogradu je mesto u Superligi  :frust:

 

 

 

Inace OFk-u je zaista mesto u Superligi, ali po mogucstvu sto dalje i bez crnih i crvenih!

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Milosh76 said:

A koje su sanse da bivsi igraci poput Ivanovica, Kolarova ili Tosica uloze svoju polugodisnju platu I srede klub do perfekcije?

Mnogo je polugodisnja, njih trojica uloze svoju tromesecnu platu u OFK I rese sve probleme koje klub ima.

I terene I svlacionice I tribine I dugove I poreze...

 

Lako je tebi da pricas tako, vama ugase struju dodje svevisnji do zore imate struju i obrisane dugove.

 

Koliko novca su vasi bivsi igraci koji su zaradili mnogo novca ulozili CZ? Zasto bi bilo ko od bivsih igraca davao svoj novoc u nesto sto nije njegovo?

 

Sto se stadiona tice, tu niko nista ne sme da radi dok gradske vlasti ne odobre, jer je grad vlasnik stadiona.

Link to comment




 

 
Zasto bi bilo ko od bivsih igraca davao svoj novoc u nesto sto nije njegovo?
 
Sto se stadiona tice, tu niko nista ne sme da radi dok gradske vlasti ne odobre, jer je grad vlasnik stadiona.


Govorim iz svoje perspective I sta bih ja uradio da sam bivsi igrac OFK Beograda. Pozoves predsednika UO pitas koliki su dugovi za struju, porez, komunalije I sl. I kad utvrdimo da to nije cifra nedeljne plate Ivanovica ili Tosica, to se lepo plati. Da kroz sponzorstvo, donaciju, clanstvo u UO, nebitno. Pomogao bih klub.

Ali to sam ja, a niti sam igrao profesionalni fudbal niti imam para da pokrijem dugove.

Sto se tice stadiona, nisam znao da ne moze renoviranje bez odobrenja BG.

Deo koji sam obrisao nije 100% tacan I nema veze sa temom.


Jel znas koliko uopste duguje OFK za struju, poreze, komunalije I sl.



Tekst u Danasu

https://www.danas.rs/sport/moze-li-ofk-beograd-da-spasi-najavljena-saradnja-sa-crvenom-zvezdom/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...