Jump to content
IGNORED

ниже српске лиге


дебело_црево

Recommended Posts

Ma kakva filijala, samo neko ulaganje u klub, razvoj mladih igraca i sl. Ako i to bude.

Licno sam emotivno vezan za OFK i dusa me boli u kakvom je sada stanju. Ako bi ugovor o saradnji bio na 5 godna i to pomoglo OFKi da se vrati u SuperLigu, ne vidim problem.

Link to comment

Sto si na kraj srca? Terzic ce oprati pare, OFKa ce se izdici iz pepela, za par godina prestaje da vazi ugovor, vidi pod FK Graficar, I eto OFKe u LLTSLS...


Da je pameti, pomogli bi I grad Beograd I FSS I FSB.. To OFKa zasluzuje.

U mafijaskoj drzavi, zvanicno se to zove "filijala" a realno pranje para. I svi "srecni".

To sto nijedan preostali starokaraburac nece ili nema pare da ulozi u OFKu, to je druga prica.

Tako da je OFKa osudjen na perace para u vidu Terzica.

Link to comment

milose, glavni krivac za ovo stanje u kom je ofk je upravo zvezdan terzic

 

napisati nesto tipa "dici ih pepela" "dobro njima dobro nama" je  nedopustivo

 

unakazilo su nad decenije odrona ovog drustva, postali smo previse popustljivi kad su lopovi i razna govna u pitanju

pasve posmatramo toboz u nekoj sivoj zoni, pravdajuci recima "tako je to oduvek, takvi smo mi, krade se na sve strane..."

ovde nema cak i neke posredne veze

 

direktni krivac za stanje u ofku, koje je skandalozno, krenuvsi od stadiona, je upravo zvezdan jebeni terzic

kad vec zivimo u banani od drzave gde takvi ne da nisu u zatvoru, vec im je dopusteno da rade to isto samo na visem nivou, sa vise kinte u opticaju

ajde makar mi sa iole svesti da budemo  dovoljno posteni i da zovemo stvari pravim imenom

Link to comment
Da se bar neki veliki klub kao zagrebacki Dinamo zainteresovao pa da njima budemo filijala imalo bi smisla, ovako .... gasi svetla, pardon svece.
Dinamo ZG je jedno 200 puta manji klub od FKCZ u svakom pogledu, osim po pljacki i mafiji. Mamic je to doveo do savrsenstva.
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:
3 hours ago, WTID said:
Da se bar neki veliki klub kao zagrebacki Dinamo zainteresovao pa da njima budemo filijala imalo bi smisla, ovako .... gasi svetla, pardon svece.

Dinamo ZG je jedno 200 puta manji klub od FKCZ u svakom pogledu, osim po pljacki i mafiji. Mamic je to doveo do savrsenstva.

 

Zavisi kako se pogleda, igrace koje vi prodajete za 2-3 miliona, Dinamo proda za 20-30.

 

Bio sam ironican malo jer je meni neprihvatljivo da OFK bude filijala rezimsko-politicko-mafijaskom projetku. Vama je prirodno da vam kosarkasku sekciju kupi FMP i da igra pod vasim imenom, meni je neprihvatljivo da crveni ili crni sa Topcidera rade bilo sta u OFK Beogradu, jednostavno razlicito razmisljamo. 

 

Pre bih gledao ovakav OFK u BG zoni nego vas OFK u grupnoj fazi LE.

  • +1 6
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

A ko to spori? Kad hoces da se raspravljas, makar nadji nesto sa cime se ne slazes, ovako dzaba pises

sporis ti  ovde

 

7 hours ago, Milosh76 said:

Sto si na kraj srca? Terzic ce oprati pare, OFKa ce se izdici iz pepela, za par godina prestaje da vazi ugovor, vidi pod FK Graficar, I eto OFKe u LLTSLS...


Da je pameti, pomogli bi I grad Beograd I FSS I FSB.. To OFKa zasluzuje.

U mafijaskoj drzavi, zvanicno se to zove "filijala" a realno pranje para. I svi "srecni".

To sto nijedan preostali starokaraburac nece ili nema pare da ulozi u OFKu, to je druga prica.

Tako da je OFKa osudjen na perace para u vidu Terzica.
 

jer ako je tako nikako im ne mozes pozeletii terzica

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:
4 hours ago, WTID said:
Da se bar neki veliki klub kao zagrebacki Dinamo zainteresovao pa da njima budemo filijala imalo bi smisla, ovako .... gasi svetla, pardon svece.

Dinamo ZG je jedno 200 puta manji klub od FKCZ u svakom pogledu, osim po pljacki i mafiji. Mamic je to doveo do savrsenstva.

2500 puta manji

jbt

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...