Jump to content
IGNORED

ниже српске лиге


дебело_црево

Recommended Posts

Jel zna neko kad startuje srpska liga Beograd, i gde moze da se vidi raspored utakmica? Na beogradskifudbal.rs i dalje stoje parovi poslednjeg kola iz prosle sezone.

Link to comment

hvala. hocu da gledam Sindju, blizu mi je stadion, prave su im boje dresovi, pa gledam ovaj raspored i ne verujem da svaku utakmicu igraju u 10 ujutru, a ostali oko 16h. zasto tako rano

Edited by nemoderisani
Link to comment

Krenula je i Drinska zona. Buducnost se pridruzila valjevskim timovima Krusiku i Radnickom s Petog Puka. Ako se po jutru dan poznaje, bice ovo bericetna sezona. I Buda i Krusik zabelezili su pobede, prvi mlatnuli Polimlje sa 3:0, a drugi u gostima Pocerca sa 2:0. I Radnicki se dobro proveo, u Loznici iscupao bod. E, Loznice, Loznice, na sta si ti spala... :isuse: 1.kolo Rezultati 20/21.08.2011 Sloga 3:0 Drina Budućnost 3:0 Polimlje Zadrugar 2:2 Ribnica Jedinstvo 3:1 OFK Osečina Miloš Pocerac 0:2 Krušik Zlatibor 1:1 FAP Loznica 0:0 Radnički Zlatar 3:0 SevojnoPoz Tim Utak Pob Ner Por Gol GR Bod 1 Sloga 1 1 0 0 3:0 +3 3 2 Zlatar 1 1 0 0 3:0 +3 3 3 Budućnost 1 1 0 0 3:0 +3 3 4 Jedinstvo 1 1 0 0 3:1 +2 3 5 Krušik 1 1 0 0 2:0 +2 3 6 Ribnica 1 0 1 0 2:2 0 1 7 Zadrugar 1 0 1 0 2:2 0 1 8 Zlatibor 1 0 1 0 1:1 0 1 9 FAP 1 0 1 0 1:1 0 1 10 Radnički 1 0 1 0 0:0 0 1 11 Loznica 1 0 1 0 0:0 0 1 12 OFK Osečina 1 0 0 1 1:3 -2 0 13 Miloš Pocerac 1 0 0 1 0:2 -2 0 14 Drina 1 0 0 1 0:3 -3 0 15 Sevojno 1 0 0 1 0:3 -3 0 16 Polimlje 1 0 0 1 0:3 -3 0 2.kolo Sledeće kolo 27/28.08.2011 Drina Sevojno Radnički Zlatar FAP Loznica Krušik Zlatibor OFK Osečina Miloš Pocerac Ribnica Jedinstvo Polimlje Zadrugar Sloga BudućnostDa li je Buducnost materijal za Srpsu ligu videce se ubrzo. U sledecem kolu ide se u Senicu, pa ako se tamo ostvari pobeda, ko zna... mozda zaista i bude neke nade. Po imenima bi Buducnost, Loznica i FAP trebali da se kolju za ulazak u visi rang. Eh, da li ce to i pokazati na krompiristima ove Zone, videcemo...

Link to comment

Uvek opasni ovi Mionicani. Al' zato ti Zeljo uz'o ceo plen kod moje rodbine u Palanci... JBT, Jasenica igra Srpsku ligu, zadnje vreme doslo. :isuse: Jos samo i Radnik s Kolonije da im se pridruzi...Sad vidim, pa ova OFK Osecina ne tako davno igrala I Valjevsku opstinsku ligu, a sad ce na megdan s Buducnoscu. Kuku i lele.@nemoderisaniSigurno zbog termina. Da bi zaludni mogli da gledaju loptanja i subotom i nedeljom sto vise. Primer: pre par sezona dok je Buducnost igrala Srpsku ligu Zapad, zajedno s ovim Vujicevcima, desilo se da po rasporedu budu domacini u isti dan i isti cas, pa se trazilo resenje da se jedan od njih pomeri za nedelju. Mozes misliti onda kako je u Srpskoj ligi Beograd, gde je pola timova s uzeg podrucja grada. Neko mora i u matine... Secam se svojevremeno da je Beograd s Karaburme igrao svoje tekme u Marijane Gregoran ujutro. A to je bila I B liga. Valjda. Ili II A.

Edited by Њујоркер
Link to comment

Hvala na odgovoru. Smor posto sam se bas naostrio da ih gledam, stabilni su vec godinama, kako mi kaze prijatelj koji radi u jednom zonasu, nisu poznati po namestanju, a stadion mi je bas blizu. Ali da se budim u 9 nedeljom da bih gledao fudbal, to nece moci. Celu sezonu igraju kod kuce u 10.

Link to comment
Da li su ovde(klik "po hijerarhiji"} popisane sve postojece lige kod nas ili ima jos?
Yup, to je to. Super je i to kad kliknes na bilo koju ligu vidis sa leve strane koja je liga iznad a koje su ispod. Npr, lestvica (da ne kazem piramida) za valjevske klubove bi izgledala ovako:Jelen Super Liga - 1. NivoPrva Liga Srbije - 2. NivoSrpska Liga Zapad - 3. NivoZona Drina - 4. NivoOkruzna Liga Kolubara - 5. NivoPrva Valjevska Liga (medjuopstinska) - 6. NivoDruga Valjevska Liga (beton) - 7. Nivo
Da li postoji negde ovakav spisak?
Koliko ja znam, nazalost ne postoji. Sto je steta.
Link to comment

Za BG sam nasao jos:

II beogradska liga - DunavII beogradska liga - SavaII beogradska liga - ŠumadijaTreća beogradska liga - ATreća beogradska liga - BPrva liga LazarevacDruga liga LazarevacOpštinska liga SopotOpštinska liga BarajevoPrva liga ObrenovacDruga liga ObrenovacOpštinska liga Grocka
Koliko ja znam, nazalost ne postoji. Sto je steta.
Ajde da napravimo :) Samo nam treba neki pravilnik.
Link to comment

Izgubismo od nekog Kovačevca 2:0, o kukavno zemunstvo ugašeno! Uprava kluba je pohapšena zbog trgovine narkoticima, što je poslednji ekser u sanduku bivšeg SFRJ i SRJ prvoligaša. Rekao bih da su prvi ukucali Karići kada su preuzeli klub, koji sada bukvalno vegetira, obezbeđenja nema, na travu stadiona može da izađe bilo ko sa ulice i šutira penale na velike golove. Šteta zbog istorije, lepog plavo-zelenog stadiona i solidne navijačke baze.

Link to comment
Uvek opasni ovi Mionicani. Al' zato ti Zeljo uz'o ceo plen kod moje rodbine u Palanci... JBT, Jasenica igra Srpsku ligu, zadnje vreme doslo. :isuse: Jos samo i Radnik s Kolonije da im se pridruzi...Sad vidim, pa ova OFK Osecina ne tako davno igrala I Valjevsku opstinsku ligu, a sad ce na megdan s Buducnoscu. Kuku i lele.
jel to bivsa podgorka iz osecine?sta je sa zlokucanskim fk-om, starim rivalom zadrugara? :D
Link to comment
Izgubismo od nekog Kovačevca 2:0, o kukavno zemunstvo ugašeno! Uprava kluba je pohapšena zbog trgovine narkoticima, što je poslednji ekser u sanduku bivšeg SFRJ i SRJ prvoligaša. Rekao bih da su prvi ukucali Karići kada su preuzeli klub, koji sada bukvalno vegetira, obezbeđenja nema, na travu stadiona može da izađe bilo ko sa ulice i šutira penale na velike golove. Šteta zbog istorije, lepog plavo-zelenog stadiona i solidne navijačke baze.
Туга...
Link to comment
Za BG sam nasao jos: Ajde da napravimo :) Samo nam treba neki pravilnik.
Ne pravilnik, vec neko ko moze da ispravi greske kad se dodje do tih beton liga. Ja poznajem dobro sistem u Valjevskom, Sabackom i Beogradskom fudbalu, ali nisam siguran da je bas tako i u Krusevcu, Kragujevcu, Novom Sadu, Jagodini...Sto se tvog kvota tice:
II beogradska liga - DunavII beogradska liga - SavaII beogradska liga - ŠumadijaTreća beogradska liga - ATreća beogradska liga - BPrva liga LazarevacDruga liga LazarevacOpštinska liga SopotOpštinska liga BarajevoPrva liga ObrenovacDruga liga ObrenovacOpštinska liga Grocka
Evo ovako:Jelen Super Liga - 1. NivoPrva Liga Srbija - 2. NivoSrpska Liga Beograd - 3. NivoZona Beograd - 4. NivoPrva Beogradska Liga (okruzna) - 5. NivoDruga Beogradska Liga Dunav (medjuopstinska, iako je bolje reci gradska) - 6. Nivo igraju timovi sa teritorije grada Beograda i u nju ulaze iz:Treca Beogradska Liga Grupa A (opstinska, iako je bolje reci medjuopstinska) - 7. Nivo (klubovi s sumadijske strane Save i Dunava, uglavnom)Treca Beogradska Liga Grupa B (opstinska, iako je bolje reci medjuopstinska) - 7. Nivo (klubovi s preka, uglavnom)Druga Beogradska Liga Sava (medjuopstinska) - 6. Nivo igraju timovi iz okolnih opstina koji dolaze iz svojih liga:Opstinska Liga Obrenovac - 7. NivoOpstinska Liga Lazarevac - 7. NivoOpstinska Liga Barajevo - 7. NivoDruga Beogradska Liga Sumadija (medjuopstinska) - 6. Nivo igraju timovi iz okolnih opstina koji dolaze is svojih liga:Opstinska Liga Mladenovac - 7. NivoOpstinska Liga Sopot - 7. NivoOpstinska Liga Grocka - 7. Nivo
Izgubismo od nekog Kovačevca 2:0, o kukavno zemunstvo ugašeno! Uprava kluba je pohapšena zbog trgovine narkoticima, što je poslednji ekser u sanduku bivšeg SFRJ i SRJ prvoligaša. Rekao bih da su prvi ukucali Karići kada su preuzeli klub, koji sada bukvalno vegetira, obezbeđenja nema, na travu stadiona može da izađe bilo ko sa ulice i šutira penale na velike golove. Šteta zbog istorije, lepog plavo-zelenog stadiona i solidne navijačke baze.
Sta je to Kovacevac?!? Tuzno, bas, za Zemun. Nadam se da ce jedared vaskrsnuti poput feniksa, pa ako bgd mora da ima voliko ligasa, neka to bude nekdasnja Galenika umesto kakvih Borci i Bezanija...
jel to bivsa podgorka iz osecine?sta je sa zlokucanskim fk-om, starim rivalom zadrugara? :D
Jeste, jeste :) A ZSK je (s)pao tamo gde i treba, u okruznu ligu, gde se i tuko sa Zadrugarom. Sad se Zadrugar vozdigao, pa ce da se bije sa Radnickim, Krusikom, i nadasve Buducnoscu :isuse:
Link to comment

Napravio sam tabelu po uzoru na onu za engleze za wikipedie. Prepisivao sam sa srbijasport.net i za Valjevo i Beograd sam dodao jos ono sto je Njujorker napisao. Treba jos da se napise koliko ispada/ulazi u lige.Ako neko zna da dopuni neka se javi, ili neka dopuni sam i ponovo okaci negde.http://hotfile.com/dl/127701789/cdf182c/Lige.xlsx.html

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...