Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Te dve stvari se najčešće međusobno ne isključuju
tim ps-om samo sam sebi napravio alibi :D gospodja romario od koje sam kupio, pitala me je: "a sta je to? ja ne znam don'o mi muz"
Link to comment

Gde (pouznano) ima da se kupi adapter za midi SD karticutrazio u prodavnicama u mojoj okolini ali tamo nema!miniSD_miniSD_adapter_2GB_b.jpg

Link to comment

ja kupio na uglu balkanske i narodnog fronta (tj kraljice natalije), ima radnja, dal je comtrade ili tako nešto. Valjda ih imaju još.

Link to comment

Meni obično pomogne ovaj sajt :http://www.itsvet.com/komponenteTu ti je popis svih prodavnica IT opreme u Bg i šire, nisam videla adaptere kao posebnu kategoriju, ali možeš da zoveš telefonom cool.gif , umesto da se cimaš po vrućini <_< .

Link to comment

Probao da nadjem na tom sajtu (naravno) medjutim kao sto rece - nema kao posebna kategorija.Ali sad znam gde ima, bicu u prolazu ovih dana tako da ...Hvala drugari!

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Gde da pazarim kabanicu za jednodnevnu upotrebu? Bio u snajperu ali tamo imaju neku pelerinu u koju mogu da stanem u duplikatu, treba mi nešto kraće, uže, u đep da se smota.Hvala. :)

Link to comment
Otkup starog papira, novina... minimalne kolicine, lokacije, cene - ima li neko skorasnje iskustvo u ovom polju?
Koliko se sećam poslednje posete nekadašnjem Papir servisu na ulazu u Železnik, tražnja za starim papirom je slaba, pa i cena, čini mi se ne više od 2 din/kg. Na tržištu se bitno bolje kotira stari karton, koji se izvozi u Hrvatsku.
Link to comment
Gde da pazarim kabanicu za jednodnevnu upotrebu? Bio u snajperu ali tamo imaju neku pelerinu u koju mogu da stanem u duplikatu, treba mi nešto kraće, uže, u đep da se smota.Hvala. :)
Kod kineza. Ja sam prije 2 godine kupovao na veliko u nekoj radnji od 9 do 99 dinara ili tako nesto pred kraj narodnog fronta, skoro na uglu sa Kneza Milosa.
Link to comment
prodajem
Bezveze, ja imam punu kucu starih papira, da kupujes mogli smo da se dogovorimo nesto.Sto se tice papir servisa, ima i fora da dolaze na poziv za vecu kolicinu papira, mislim da i placaju u kesu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...