Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

naruchi kod ovih: http://gsd.rs/

 

imaju super uslugu

 

Na zalost i ne bas....

Nasao na stranici , popunio porudzbinu, proverio model i klik send...

Posle 3 dana me zvala neka zena iz servisa , pa jeste li sigurni da je ta masina,

pa jesam cak mi i vas sajt izbacio to kao rezultat kad sam ukucao,

jao pa ne znam mi nemamo na stanju,

Pa narucite nije problem

Paaa. ne znam to se ceka

Pa sacekacu

pa ne znam treba da date depozit

Paaa malo mi je daleko da sad sipcim do vas , dacu vam sve podatke posaljite kurirom kad stigne, platicu pouzecem ili mi dajte podatke da platim elektronski moze i ceo iznos...?

Pa ne znam , a vi ste na NBG?Pa imate tamo onaj Gorenje Studio vidite sa njima oni isto traze depozit ali su vam blizi...

Dobro dovidjenja...

 

Otisao tamo u M. Milankovica narucio dao depozit 50% i tako...

 

Imao sam utisak kao da su hteli da me otkace...

Link to comment

Na zalost i ne bas....

Nasao na stranici , popunio porudzbinu, proverio model i klik send...

Posle 3 dana me zvala neka zena iz servisa , pa jeste li sigurni da je ta masina,

pa jesam cak mi i vas sajt izbacio to kao rezultat kad sam ukucao,

jao pa ne znam mi nemamo na stanju,

Pa narucite nije problem

Paaa. ne znam to se ceka

Pa sacekacu

pa ne znam treba da date depozit

Paaa malo mi je daleko da sad sipcim do vas , dacu vam sve podatke posaljite kurirom kad stigne, platicu pouzecem ili mi dajte podatke da platim elektronski moze i ceo iznos...?

Pa ne znam , a vi ste na NBG?Pa imate tamo onaj Gorenje Studio vidite sa njima oni isto traze depozit ali su vam blizi...

Dobro dovidjenja...

 

Otisao tamo u M. Milankovica narucio dao depozit 50% i tako...

 

Imao sam utisak kao da su hteli da me otkace...

E jbga sorry za los info. Ja narucivao dva puta od njih i sve je bilo super jer su imali na lageru
Link to comment

E jbga sorry za los info. Ja narucivao dva puta od njih i sve je bilo super jer su imali na lageru

Ma ok nije nista toliko strasno, samo pisem da ako nekome bude trebalo, da se spremi...

Link to comment

gde je u beogradu najbolje kupovati polovne knjige? 

 

Kupindo, Limundo, Mandarindo, mada ćeš tamo teže naći neke baš retke naslove. I probaj pretragu po naslovu, neke knjižare se oglašavaju, našao sam Tolkina tako.

 

Ima par knjužara po centru, na primer, u knjižari u Knez Mihajlovoj, nešto malo posle Progres galerije sam našao polovnu Crnu menu M. Jursenar, edicija Nagradjeni prevodi, odlično izdanje. A mislim da sam kod njih našao i Nolitovo izdanje Gospodara prstenova, za smešne pare. No, to je bilo pre nekoliko godina.

 

Polovnih knjiga imaš dosta na tramvajskoj stanici u Bulevaru Oslobodjenja. ispred one velike bogomolje što se nalazi prekoputa Narodne Biblioteke. Imaš ponešto i na tezgama na Slaviji.  Nešto, naravno, može da se nadje i na većim pijacama, na Kaleniću sam svašta vidjao. 

 

Bilo je knjiga nekad ispred Filološkog fakilteta, bio je jedan dobar lik u Bulevaru, imao je svakakve naslove.

Edited by Bujodrag
Link to comment

Jesu bili pristojni, đentlmeni? Mislim vatrogasci?

Vatrogasci su bili :heart: :heart: :heart:

Vodili nas u svlačionicu, u muzej, do vozila, pokazivali razne stvari...

Plen - dva amblema.

Ako ikad budem bogata renoviraću im onaj muzejčić.

Link to comment

Vatrogasci su bili :heart: :heart: :heart:

Vodili nas u svlačionicu, u muzej, do vozila, pokazivali razne stvari...

Plen - dva amblema.

Ako ikad budem bogata renoviraću im onaj muzejčić.

Sam ti reko...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gde da nađem klasičan old skul budilnik, po mogućstvu u metalnom/čeličnom kućištu? Je li ih ima po pijacama? Vidim po oglasima da neki Insa iz stare Juge idu i po hiljadu-dve dinare što je dranje realno.

Link to comment

insa ih radila, kao i one aparate za pritisak

da li rade jos uvek, pitanje je

imali su budilnike pre par godina

Insa ne radi budilnike više, preduzeće je privatizovnoi ostala je neka mala proizvodnja vodomera. Odavno  već ne servisiraju ni stare budilnike a bili su carevi , nosila sam oče budilnik jedno 3 puta na servis i reparaciju.

Nekih modela nalik tim retro ima kod Kineza ali ne bih se zaklela u kvalitet jer kućište nije materijalom ni nalik insinim , više je to samo retro izgled u pitanju.Mislim da sam videla na limundu da ih ima i po buvljacima

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...