Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

mislim da je slarafija digla cene proslih godina. otudo ovo keltovo da je brutalno skupo.

 

pena i zica su razlicito spavanje. meni je pena vruca i mekana. spavam na slarafijinoj tvrdoj zici vise od 10 godina i u zivotu nisam imala bolji dusek. 

Link to comment

Ми га упутство окрећемо свака три месеца. Био је тврд кад смо га узели, и даље је. Од мене препорука.

 

Zar nije na 6 meseci?
Link to comment

Zar nije na 6 meseci?

 

Јесте кад заборавим да га окренем ;)

 

Шалу на страну, чини ми се да су ми тако рекли, а успут је и велика разлика у тежини између мене и супруге.

Link to comment

Simpo Admiral Plus nas služi odlično već 6 godina. Bonnell opruge i memorijska pena zajedno - idealna kombinacija. Niti mekan niti tvrd nego taman kako treba. Pored 160 kila (od kojih više od 100 je mojih) redovno izdržava i našeg klinca koji na njemu svakodnevno izvodi "5 little monkeys jumping on the bed".

 

Cena je bila oko 400 evra, među najskupljima u salonu, ali vredi svake pare.

 

U radnjama nije u redovnoj ponudi, nego samo običan Admiral kojeg ne bih preporučio. Model Plus je namenjen za izvoz pa kad nešto pretekne pojavi se u salonima.

Link to comment

mislim da je slarafija digla cene proslih godina. otudo ovo keltovo da je brutalno skupo.

 

pena i zica su razlicito spavanje. meni je pena vruca i mekana. spavam na slarafijinoj tvrdoj zici vise od 10 godina i u zivotu nisam imala bolji dusek.

 

+1... ali msm da u odnosu na period od pre 10-12 godina kada smo i mi pazarili za klinca i bračni "ručno" ožičeni sa nekim trakama biljnog porekla (u "kraljevskoj" ili tako nekoj) tvrdoj varijanti nisu mnogo otišli u odnosu na €, ali bez obzira, posle njih kod mene ništa drugo nema nikakve šanse.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...