Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Minel, fabrika kotlova ima par zanimljivih skalamerija spolja, ne znam da li ima nešto u halama, a isto je blizu na tom potezu... a možda da siđeš i do industrijskog dela kod Pančevačkog mosta ispod vojvode Micka Krstića

Link to comment

Da li neko zna gde bih mogao da nadjem izdanje B92 - Branka Parlic/Metamorphosis? Nema na amazonu, nema u Vulkanu, gde bih u Beogradu mogao da nadjem taj cd?

ima ovde sigurno poneko ko se moze raspitati kod izdavaca, ali nesto ne verujem da toga jos ima. a jesi probao da se obratis njoj licno, http://www.brankaparlic.com

Edited by aram
Link to comment

Ali sačekaj nedelju dana na sajmu, galerija hale 1 sve polovne knjige, ako nema izdanja ovako. Ja se ozbiljno naoštrio

 

A ja upadam u paniku tipa aaaaaaa sajam samo što nije a ja nisam spreman aaaaaaa!!! ništa neću kupiti aaaaa!!! :lolol:

Link to comment

Ali sačekaj nedelju dana na sajmu, galerija hale 1 sve polovne knjige, ako nema izdanja ovako. Ja se ozbiljno naoštrio

 

  I ja se spremam, sa sve spiskom za galeriju i antikvare na sajmu, samo ne vidim kakve veze to ima sa CD-om Branke Parlic, jel su poceli i diskove da prodaju?  :unsure:

Link to comment

gde se kupuju bundeve, i na sta treba obratiti paznju pri odabiru? nije za jelo nego za dubljenje za Noc vestica, mrzim bundevare i sve od bundeve

+1

 

prošle godine sam kupio na obližnjoj pijaci bundevu kruškastog oblika i prilično sam se namučio sa dubljenjem jer njen gornji deo nije šupalj. uz pomoć boljeg alata bi bilo dosta lakše. koru sam morao dosta da tanjim jer prazan deo ove bundeve nije bio velik kao što sam mislio. samo rezbarenje posle dubljenja nije bilo naročito teško, koristio sam skalpel, noževe i malu trouglastu turpijicu.

 

 

ove godine ću probati sa "okruglijom" bundevom

Link to comment

tebi bi vasilije iz mirijeva najlakse bilo da uvatis prvi prigradski autobus i zaputis se u neko selo u kome stvarno ima seljaci i njive, kapiram da je to max 10-tak km niz dunav. kad sam bio mali dubili smo te bundeve na selu kod babe i uvek su za to bile najbolje bundeve koje se ne koriste za ljudsku ishranu nego za svinje, one sto rastu zelene i onda kada sazru postanu narandzaste. te imaju tanje meso pa se lakse seku, prvo ih izdubis i izvadis semenje napolje a onda je izi pizi da radis dalje sta hoces za helouvin. verujem da ces usreciti nekog seljaka da ti proda nesto sto mu niko ne bi kupio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...