Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

@Грешни Василије

То је била права информација. Препричаћу ти је кад прочитам  :fantom:  

:lolol: 

 

@ Singer

Шта те понукало да је читаш  :) ? И? Шта имаш да кажеш по том питању?

Edited by strixaluco
Link to comment

evo da spamujem i ovde:

 

molim predloge za lokaciju, hitno: oronuli industrijski background, serija gotičarskih portreta, da nije daleko od centra i da se može otići na brzaka, po mogućstvu bez čuvara.

 

hteo sam Pamučni kombinat, ali tamo je ljubazni čuvar zaposlen samo preko nedelje, a meni odgovara samo sutra.

Link to comment

evo da spamujem i ovde:

 

molim predloge za lokaciju, hitno: oronuli industrijski background, serija gotičarskih portreta, da nije daleko od centra i da se može otići na brzaka, po mogućstvu bez čuvara.

 

hteo sam Pamučni kombinat, ali tamo je ljubazni čuvar zaposlen samo preko nedelje, a meni odgovara samo sutra.

 

Pa ono blizu tebe tamo u Mirijevu, kad se skrene desno skroz kad stignes do rupe (najniza tacka onim bulevarom sto ide paralelno sa Dunavom, ne znam imena). Kad skrenes desno mozda ni 100m uzbrdo pa desno kroz otvorenu kapiju, vozis ili hodas kroz fabricki kompleks jos 100m, tu ima onaj kao mali deo koji su kao klejmovali neki umetnici pa su od gvozdjurije zavarili skulpure i razno. Prek puta je neka fabricka zgradurina, okolo idu cevovodi razni.

 

Druga opcija Secerana, udjes kao da ides kod Ljubise Ristica u KPGT ali se promuvas iza toga.

Link to comment

Pa ono blizu tebe tamo u Mirijevu, kad se skrene desno skroz kad stignes do rupe (najniza tacka onim bulevarom sto ide paralelno sa Dunavom, ne znam imena). Kad skrenes desno mozda ni 100m uzbrdo pa desno kroz otvorenu kapiju, vozis ili hodas kroz fabricki kompleks jos 100m, tu ima onaj kao mali deo koji su kao klejmovali neki umetnici pa su od gvozdjurije zavarili skulpure i razno. Prek puta je neka fabricka zgradurina, okolo idu cevovodi razni.

 

 

Bravo jebote. bravo. To je na putu za Lešće. Tamo je centar za reciklažu.

Link to comment

jos jedna opcija je stara centrala na Dorcolu

 

27150362.jpg

 

Ona je valjda u onom ogradjenom delu za nikad zapocetu marinu ali mislim da cuvara nema i da se lagano ulazi. Upadao sam vise puta letos da berem dzenarike i kupine kad krenem da vozim bicikl :)

 

edit: centrala je ipak malo desno

http://binged.it/1ugKYC4

 

Pretpostavljam da nema cuvara i da nije problem upasti.

Edited by katamaran
Link to comment

jos jedna opcija je stara centrala na Dorcolu

 

27150362.jpg

 

Ona je valjda u onom ogradjenom delu za nikad zapocetu marinu ali mislim da cuvara nema i da se lagano ulazi. Upadao sam vise puta letos da berem dzenarike i kupine kad krenem da vozim bicikl :)

 

edit: centrala je ipak malo desno

http://binged.it/1ugKYC4

 

Pretpostavljam da nema cuvara i da nije problem upasti.

ima zubatih i veoma zajebanih čuvara, jedva sam pobegao od njih, mašući stativom i bacajući kamenje unaokolo.

Link to comment

Idi u  Trudbenikovu ciglanu, Klub ljubitelja teške industrije :)  Početak Slanačkog puta, otvoreno je da dodješ kolima do , tzv kafića koji  je jedno  ekstra   mesto.  Bićeš  dobrodošao za sve  performanse :D  Imaš   mesta i unutra i  napolju  šta god ti duša poželi da napraviš. Evo zaviri malo ;)  Ako odeš vratićeš se još koji put  sigurno, bar ja jesam :P

https://www.facebook.com/CiglanaKlubLjubiteljaTeskeIndustrije

 

Edit  -  sad videh,  isto  ti je i Gazza predložio samo od mene i  mali facebook i lični insajd ;)

Edited by ljuttko
Link to comment

ima zubatih i veoma zajebanih čuvara, jedva sam pobegao od njih, mašući stativom i bacajući kamenje unaokolo.

 Stvarno nisam ocekivao. U onaj drugi deo se opusteno upadalo.

 

edit: naknadno sam ukapirao na koje cuvare si naleteo :)

 

Mene dzukci nikad ne diraju. Juce sam na keju cas posla smirio dvojicu sto su lajali na narod. Pravi sam dog whisperer.

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...