Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ја сам ови скроз десно добио до маме и тате из чехословачке пре 30 година. 

 

Bio komplet od pet u raznim bojama, u limenoj kutijici. Piše i dalje sve u 16.

Link to comment

Tražiš tehničku olovku sa minom od 2 mm, recimo Štedler i Koh-i-Nor, Ne znam koje si marke video u inostranstvu. ali ovo takođe nije loše.

 

to je verovatno isto, samo su cene prilagodjene nasoj bedi nasem standardu. Hvala ti sto si mi rekao kako se zove, da me ne gledaju ko ludaka vise kad udjem u knjizaru i trazim 'debelu grafitnu olovku'  :Jova: 

 

Ја сам ови скроз десно добио до маме и тате из чехословачке пре 30 година.

 

i ova moja koju imam je stara bar 25 godina, radi ok ali je mina na izmaku

Link to comment

Treba mi da nešto indentifikujem i da saznam naziv istog...

 

izgleda kao plastelin u raznim je bojama (uglavnom vesele neke)

pakovanje ima oblik nekog novijeg mobilnog telefona samo je tanko

kažem da je kao plastelin, znači može da se "pokida" rukama i onda da se prave kuglice, kockice i sl oblici...

služi,(e sad nemam pojma zašta služi) ja sam to uglavnom koristio da lepim papir na zid i da sitnice pričvrstim za sto ili neki deo nameštaja.

Kad sam se par puta raspitivao u knjižarama i majstorskim radnjama uglavnom bih dobio odgovor da je to što tražim "git"

 

Ja sam to kupio u Mađarskoj pre cca 10godina i to samo zato što sam trebao da zaokružim račun na 100eura u nekom super marketu.

Nisam ni znao šta uzimam nego reko to bi moglo da mi treba.

Link to comment

Treba mi da nešto indentifikujem i da saznam naziv istog...

 

izgleda kao plastelin u raznim je bojama (uglavnom vesele neke)

pakovanje ima oblik nekog novijeg mobilnog telefona samo je tanko

kažem da je kao plastelin, znači može da se "pokida" rukama i onda da se prave kuglice, kockice i sl oblici...

služi,(e sad nemam pojma zašta služi) ja sam to uglavnom koristio da lepim papir na zid i da sitnice pričvrstim za sto ili neki deo nameštaja.

Kad sam se par puta raspitivao u knjižarama i majstorskim radnjama uglavnom bih dobio odgovor da je to što tražim "git"

 

Ja sam to kupio u Mađarskoj pre cca 10godina i to samo zato što sam trebao da zaokružim račun na 100eura u nekom super marketu.

Nisam ni znao šta uzimam nego reko to bi moglo da mi treba.

 

blu tack

 

npbg_1_bostik-blu-tack-400x300.jpg

 

poslednju količinu sam uzeo u office 1 supplies http://www.office1.rs/ArtikalDet.aspx?Kod=1205000000012

Link to comment

Gde imaju da se nadju bas lepe krupne kockice za jabmicenje? Treba mi jos jedan set asap.

 

znam i ovo (krenulo me)

 

žena mi se odvaljivala od yamba u toku trudnoće i igrom slučaja smo nabasali na super gotivne bele i velike kockice na ostrvu ispred radnje via spiga obuće u delta sitiju (prvi ili drugi sprat, jebem li ga). na ostrvu se prodaju kojekakve džidžabidže...

 

 

edit. evo, ovakve su

 

pic4759-500x500.jpg

Edited by Singer
Link to comment

Ostavicu to onda za sledecu nedelju. U stisci sam malo sa vremenom ovih dana.

 

Inace, zeni da ispricas za ultimativnu formu jambicenja. Igra se u parovima, moze koliko hoces parova. Partneri u paru igraju jedno za drugim i upisuje se bolji rezultat od ta dva. Rezultat toga je da prvi partner igra na sigurno, nekakav siguran upis, a ovaj drugi se kocka. Baca rucne jambove, rucne keceve, najavljuje jamba svaki cas i tako. Takodje, postoji institucija duplog jamba, a to je kad ti je svih 6 kockica isto. Uz sve te stimulanse, igra bude takva da se ne upisuje ispod pet keceva i ne polazi se sa malim jambom. Mora biti dupli, u najgorem slucaju obican jamb od sestica.

 

Gorim od kompetetitivnosti u ovakvom jambu. Pricam prljavstine da stimulisem partnera. :D

Link to comment

ona igra sa ćaletom i sestrom u "trojku" i keš. ne zanimaju ih nikakvi parovi i fore i fazoni... pusti priču, kockarska parodica. kad bace po neku meni hepi our - mogu zapalim iz tazbine na par čuki :D

Link to comment

Ostavicu to onda za sledecu nedelju. U stisci sam malo sa vremenom ovih dana.

 

Inace, zeni da ispricas za ultimativnu formu jambicenja. Igra se u parovima, moze koliko hoces parova. Partneri u paru igraju jedno za drugim i upisuje se bolji rezultat od ta dva. Rezultat toga je da prvi partner igra na sigurno, nekakav siguran upis, a ovaj drugi se kocka. Baca rucne jambove, rucne keceve, najavljuje jamba svaki cas i tako. Takodje, postoji institucija duplog jamba, a to je kad ti je svih 6 kockica isto. Uz sve te stimulanse, igra bude takva da se ne upisuje ispod pet keceva i ne polazi se sa malim jambom. Mora biti dupli, u najgorem slucaju obican jamb od sestica.

 

Gorim od kompetetitivnosti u ovakvom jambu. Pricam prljavstine da stimulisem partnera. :D

ja samo za takav jamb i znam

Link to comment

Zna li neko gde konkretno može da se nađe daska koja se okreće? Ili nešto slično, ne mora daska, ne mora drveno, ne mora okruglo. Nas troje deli jedan telefon i bilo bi nam mnogo lakše da možemo da lagano okrećemo neku dasku na kojoj stoji telefon, nego da se mlatimo sa samim telefonom.

Link to comment

Zna li neko gde konkretno može da se nađe daska koja se okreće? Ili nešto slično, ne mora daska, ne mora drveno, ne mora okruglo. Nas troje deli jedan telefon i bilo bi nam mnogo lakše da možemo da lagano okrećemo neku dasku na kojoj stoji telefon, nego da se mlatimo sa samim telefonom.

Imaš one nosače na osovini koja se kači na sto ili nogu od stola i ruka na kojoj je nosač za telefon može da se okreće levo desno.

Edit:Objasnio sam ko ministar Ilić

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...