Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

A kakve su to, za devojke? Neki dezen?Prodaje neki deka u Borči u ulici gde je pijaca, ali su onako standardne, šta znam.Da iskoristim editJel ima negde da je neko video one male manjerkice za klopu? Nekad bih poneo nešto na posao da jedem, ali mi mrsko da nosam neke šerpe-lonci kombinacije.Ne svidja mi se vojna, tako da to otpada.

Edited by Garnirung
Link to comment

Pa ono, šta znam... Da su malo roze... :D Da imaju neku šaru, recimo. Da ne bude ona sivo bela vuna.E pa taman ako ne nađem ništa u gradu, danas silazim do Borčaje pa ću da bacim oči. Hvala.

Link to comment
Pa ono, šta znam... Da su malo roze... :D Da imaju neku šaru, recimo. Da ne bude ona sivo bela vuna.E pa taman ako ne nađem ništa u gradu, danas silazim do Borčaje pa ću da bacim oči. Hvala.
Da ti sačuvam koji minut, sva ta ekipa koja tu prodaje se raščisti do 1, 2 sata dokle i radi pijaca, tako da ako dolaziš kasnije, ne verujem da ćeš nekog da zatekneš. Mada je sad frka oko NG, pa možda i opiče duže radno vreme, ako ih komunalci ne rasteraju.Kod njega možeš i da poručiš kakve hoćeš, jer mu baka to plete, ja sam jednom uzimao kad mi je trebalo da nosim na planinu.Jedino što ti je hića, tako da ne verujem da baba može tako brzo da ih isplete :lolol:
Link to comment

ima kod servantesa u knezu nekakve dve novogodišnje tezge. na jednoj su šarene bombone a na drugoj sirogojno. ako ti je usput, možda ima to što tražiš. sinoć u 8 su radili.

Link to comment

Због пецања на кога идем често тих мањерки имам пар комада.Ако ћеш неку половну и јефтину онда војни отпад мада би се ја увек за тако неку ствар одлучио да купим нову.Имаш овде http://www.iglusport.rs/prodavnica/pribor-za-kuvanje-i-prehrana/posude/alu-box-mini али није баш јефтина,тако да погледај у ловачко риболовачким продавницама има их доста.

Link to comment
ima kod servantesa u knezu nekakve dve novogodišnje tezge. na jednoj su šarene bombone a na drugoj sirogojno. ako ti je usput, možda ima to što tražiš. sinoć u 8 su radili.
hvala sestro, živa bila! kupio danas jedne ružičanstvene.kapiram da toni fura iste take ali šta sad...
Link to comment

Treba mi najprostija, jednobojna (po mogucstvu crna) marama za glavu, i ne mogu nigde da je nadjem :huh: samo neke sarene imaju. Neki predlog?Trazim vec danima, na kraju cu otici u onaj ducjan kod Kalenica i traziti da mi iseku parce tkanine, ali to bi znacilo da sam moram da je seckam, a to bih da izbegnem posto nisam bas precizan.

Link to comment

@mire i BlokHvala, tako sam nešto otprilike i pretpostavio, mada još nisam obišao te pecaroške radnje.Našao sam i neke kod Kineza online, Amazona i sl., pa ću nešto da odaberem.

Link to comment

ГарнирунгАко мене питаш избегавај мало те ловачко-риболовачке радње јер су ту мало фенси цене таквих ствари.Мислим да на купујем продајем имаш и нових и јефтиних тих стварчица и то за неких 300-400 динара.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...