Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

mi kupujemo tzv HORECA opremu u kini, na engleskom je chafing dish, ne znam na srpskom.u bgd bi trazio u firmama koje opremaju hotele i restorane, probaj i sa HORECA oprema, verovatno ce ti dati neki sajt gde ima.edit: npr

Edited by banecare1
Link to comment
mi kupujemo tzv HORECA opremu u kini, na engleskom je chafing dish, ne znam na srpskom.u bgd bi trazio u firmama koje opremaju hotele i restorane, probaj i sa HORECA oprema, verovatno ce ti dati neki sajt gde ima.edit: npr
najbolja opcija- nadji nekog da ti dovuče to iz Madjarske gde jedan izadje 50 evrića
Hvala momci :)
Link to comment
http://www.kupujempr...filter_id=57169Имаш их на купујем продајем колико хоћеш.Све зависи какву ти желиш и за коју намену.Ако ти треба да мало сам сређујеш нешто онда купи неку брендирану али половну.Када је купиш за шмирглу се јави мени :naughty: Edited by Блок_64
Link to comment
mi kupujemo tzv HORECA opremu u kini, na engleskom je chafing dish, ne znam na srpskom.u bgd bi trazio u firmama koje opremaju hotele i restorane, probaj i sa HORECA oprema, verovatno ce ti dati neki sajt gde ima.edit: npr
Prilicno sam siguran da Metro prodaje stosta Horeca.Video sam raznu ugostiteljsku opremu kod njih al za ovo ne mogu da se zakunem.
Link to comment

metro prodaje horeca proizvode ( marka za ugostitelje), šefingeri mislim da nisu horekini, koji god da su u metrou koštaju 15-20000 što je preskupo

Link to comment
jel ima neko ideju kako dobiti dozvolu za obilazak Slobinog groba ? gde pitati, kako stupiti u kontakt sa clanovima porodice ?
evo i firsthand odgovora: ode se do Nemanjine 41, kucne se komsiji pored (sa desne strane), zamoli ga se lepo da dodje covek koji se brine o imanju i pusta goste u vizite et voila.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...