Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ne secam se te tepih livade. secam se lovackih ceka, medvedjih jama, i onog vidikovca sa koga se vidi brana i pola Srbije.secam se i putujuceg trgovca glupostima koji je dolazio kombijem. kupio sam kod njega pistaljku veoma visokog registra, za dozivanje pasa ili tako nesto.

Link to comment
ima nekoga da nije bio na tari? u ribnikaru, nije bilo moguće dobiti saglanost većine roditelja sve do 4. osnovne, i tek tada odosmo... ništa maskenbal, mi imali disko u hotelu.lumperaj, beše.
Ima. Moja generacija, trećepozivci, nismo stizali dalje od Brusa, valjda tada Mitrovac nije bio još ni sagrađen :)
Link to comment
nego, a šta um gottes willen sve ovo radi na topiku "gde da nađem? kako se zove?" :lolol:
pokušavamo autoanalizom da shvatimo gde su završile šolje bez drškii moju generaciju su zakačila sranja 90-ih pa nismo išli daleko.. deliblatska, testera :huh: (uvek sam se pitao zašto se tako zove)a za onaj jedini daleki (Ivanjica mislim) moji nisu imali para pa sam izostao
Link to comment

Sa drškom ili bez.Probaj na Tari.:-)Izvinjavam se, morao samПослато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

Link to comment
pokušavamo autoanalizom da shvatimo gde su završile šolje bez drški
aaah, metalne šolje iz osnovne školeu kojima su nam davali neki bljutavi čajili mleko za doručaka i bila sam jednom optužena da sam divljala i rušila te šolje, čega se ja naravno uopšte ne sećam
Link to comment

ih, užina je bila vrhekstatična: nekaki, ubogi sendviči, tekućina u tim zatvorskim šoljama, i eurokrem, mini pakovanje...on the bright side: mislim da smo morali i da nosimo (prvih par razreda), kecelje (il kako se to zvalo). :licedlan:edit: do duše, posle sam u petoj, kupovao baletanke za fizičko, tako da je sve gore navedeno, jedan mačiji kašalj

Edited by boshoku
Link to comment

ja da sam neka vlast vratio bi kecelje tj. uniforme u školenikad bio u Mitrovcu, al smo zato pohodili Jelsu gde smo ušli sa sladoledom u crkvu, pa nas nahvatao neki pop i propitivao nas jel verujemo u boga i objašnjavao nam kako isti postoji

Link to comment
pokušavamo autoanalizom da shvatimo gde su završile šolje bez drški
:lolol: nego, da li je neko bio u decjem odmaralistu Jakljan? to je bilo ruzno, oronulo mesto, sa losom drvenarijom...tamo sam se razboleo pa su me stavili u izolator sa nekom dosta zlom decom, a kada sam izasao iz izolatora svakog dana sam se vukao da primim injekciju. u moru je bilo je meduza koliko hoces.uopste, nisam bas uzivao u tim rekreativnim nastavama sve dok nisam malo stasao i dorastao nekim zivotnim iskusenjima i dilemama, kao sto je ona - sta raditi kada ti ukradu senf iz torbe, koji si poneo jer imas nezdravu opsesiju senfom i krisom si kupio sest teglica estragona da ga stavljas u sve. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Je l ste ga uzjahali?
ne:(pre će biti da je hteo on nasedit:imam druga koji radi u predškolskom 11. april, razvozi im hranu, ako on ne zna ne zna niko Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...