Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Hmmm, ideja: svake poslednje srede u mesecu je na Severnom bulevaru, u bivšoj "Kompgrapovoj" menzi, radioamaterski "buvljak", nije naodmet procunjati i videti ima li kogod od prisutnih sedih glava potrebnu ekspertizu za mehaniku skale radio-prijemnika.
heh pa to je sutra :Hail: nosim radio pa neka vide starci
Link to comment
heh pa to je sutra :Hail:nosim radio pa neka vide starci
Laponac - zaboravio sam ključnu stvar: ekipa se okuplja već negde posle 15 časova. Nekad je slično okupljanje bilo u Zemunu u DVD "Matica" ali predveče, pa se sad poneko zezne i dođe prekasno :)
Link to comment

ili se raspitati u onom klubu radio-beograd na crvenom krstu, imaju sve moguce elektronske delove za svasta i sve pa i sve tipove lampi, valjda znaju da li se neki majstor bavi time. realno, to bi mogao ocas posla da sredi i neki srednjoskolac sa elektronike iz tesle. radio-klub ima valjda i svoj sajt pa je tamo i kontakt adresa i telefon

Link to comment
Ako ne nadjaš tj ako niko ne bude hteo javi pa da priupitam kolegu koji je vrsni tehničar i entuzijasta, popravlja šta god kome padne na pamet
Hvala :)
Link to comment

ko oce da jede meso i mlecne preradjevine zivotinja pomuzenih i zaklanih tehnikom halal, otvoren halal sop koji se tako i zove, halal sop, u beogradu, preko puta dzamije.

Link to comment
ko oce da jede meso i mlecne preradjevine zivotinja pomuzenih i zaklanih tehnikom halal, otvoren halal sop koji se tako i zove, halal sop, u beogradu, preko puta dzamije.
nema potrebe, sam koljem :fantom:
Link to comment

pitanje ovde i na Kitchen Appliances, mada je posudje. da li je neko u Beogradu video metalne solje bez drske, poput onih u kojima se u predskolskom sluzio kompot, ako se neko seca toga? hocu da imam komplet za mint julep, a realno nije resenje da trazim tradicionalne srebrne solje, sta sam ja, Rokfeler?

Link to comment

kod nas nisu :fantom:zapravo nisam ni isao u predskolsko, nego sam mislio na rekreativne nastave.poslednji put sam iz tih solja pio u Vaisnavskoj verskoj zajednici, poznatoj i kao Hare Krisna. sluzili su opasan lassi.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ja sam na rekreativnoj bio na tari. I tamo su šolje imale drške.:istragakrisnovaca:Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...