Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

liči?licno sam to kupila negde, ali ne znam da li u veru ili u tempu. znam da sma na oba mesta kupovala neko, do tada mi nepoznato, voce, ali sad koje gde, ne znam. u sv. sl. ima da se kupi.
Ja vidm to sa vremena na vreme u onim Maxi Pijacama. Bilo je skoro u onoj u Sindjelicevoj ali nemam pojima kolika je cena.
Link to comment

Može li neko da preporuči vodoinstalatera, NBgd-Zemun, našao sam ih nekoliko na netu, pokrivaju ceo grad ali ne znam nikoga ko ima iskustvo iz prve ruke... Treba mi zamena nekoliko ventila, nekoliko kolena na vidljivim cevima, tako neke stvarčice oko koji ne bih da čačkam sam... Blagodarim :)

Link to comment
sta se i da li se nosi kao dar na pijanku koju organizuje sretni otac u kafani jer mu je zena rodila
nezgodno, ne ide da se nosi pice u kafanu. a drugi aksesoari isto nemaju smisla, u odsustvu gospoje. a ni pare da mu dajesh, propice...stvarno nezgodno :unsure:
Link to comment
sta se i da li se nosi kao dar na pijanku koju organizuje sretni otac u kafani jer mu je zena rodila
U kafanu nista, kuci nosi...Ili mozes flasu pica...
Link to comment

gde u beogradu ima da se kupi bambi plisana igracka...ne mora bambi, moze bilo kakvo lane...ne trebaju mi one online prodavnice nego bas da odem i kupim

Link to comment
Mislis one koju ce da pocepaju ;) ?
ma jok. taman kada se zavrsi sa cepanjem kosulje i majice i novopeceni tata ostane da glumi polugolog tarzana u kafani on treba da nastupi sa svojim prezentom i da ga sacuva od ukocenih ledja. novi tata ce mu biti zahvalan zbog toga.
Link to comment

Brudera interesuje kačket, kadar pogledati dole. Snapback, takozvana "new era". Ako može, bilo bi lepo da bude što jednostavniji (čitaj: sa što manje ili bez natpisa), jer bi buraz šio već nešto... Ima li ovoga u/po Beogradu?hotsale_2011_NEWEST_NEW_ERA_59FIFTY_FITTED_SNAPBACK_MLB_CAPS_accept_paypal.jpgsingle-second-s-logo-new-era-snapback-cap-2.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...