Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ideja gde da nadjem asparagus=šparglu u Beogradu? Svež, u tegli, u konzervi...
PM-uj banatjanina ili Gazzu :(a dok čekaš na odgovor pročešljaj ovaj topik, možda se već spominjalo:http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=911&st=0
Link to comment

Imate li neki predlog gde potraziti zenske majice dugih rukava u raznim bojama a moze i modelima a da nisu skuplje od 1000 dindzi... Pregledala sam vise puta po radnjama tipa TimeOut, Zara, i sl. ali uglavnom nista ne nadjoh... Ako znate neku no name lokalnu radnju i to znaci... i da, u Bg-u mi treba...

Link to comment

bila neka ponuda bas tako neceg sto trazis preko TC Grupovina...i cifre su bile smesne, oko 600 dingera...potrazi na netu, tregistruj se i videces ponude unazad, bilo pre metar dana mozda

Link to comment
Imate li neki predlog gde potraziti zenske majice dugih rukava u raznim bojama a moze i modelima a da nisu skuplje od 1000 dindzi... Pregledala sam vise puta po radnjama tipa TimeOut, Zara, i sl. ali uglavnom nista ne nadjoh... Ako znate neku no name lokalnu radnju i to znaci... i da, u Bg-u mi treba...
Ima u new yorkeru. Predlazem da pogledas i muske, malo su razlicite pa ako nadjes velicinu, super. Cena im je tu negde oko 1000 din.
Link to comment

Gde ima da se kupi vaga za merenje tjelesne mase? Mislim, u kojoj vrsti prodavnice, a moze i tacno mesto ako neko zna za NS. Sto jeftinije to bolje, ofkors.

Link to comment

2000-10000 din. sad su sve neke elektronske, staklene, niklovane, mamine mame. clatronic, kurcosonic i sl su najjeftinije, tefal i soehnle i sl kostaju kao da uz njih daju i onog dedicu sa zvoncetom sto je merio pre po zmaj jovinoj.

Link to comment

Mislim da obična mehanička (do 120kg a i šta će tebi više) može i oko 800-1200din da izađe. Tehnomarket je relativno skup, osim ako ne tražiš one digitalne, staklene, lepe na oko, što pamte deset lica i moraš da im ukucaš pol, godine i visinu, pa da ti još mere i procenat masti i šta sve ne još, te su skuplje.Pogle ovde

Link to comment
Gde ima da se kupi vaga za merenje tjelesne mase? Mislim, u kojoj vrsti prodavnice, a moze i tacno mesto ako neko zna za NS. Sto jeftinije to bolje, ofkors.
nema nijedna sa toliki rejndžom kilograma koji tebi treba :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...