Jump to content
IGNORED

Tom Waits


Indy

Recommended Posts

Pa da, ja sam sinoć nešto slušao Bone Machine i ovaj novi album mi sada zvuči bledunjavo. Al' šta ćeš, godine su to, nema on više energije za taj stepen ludila kao na albumima osamdesetih i devedesetih.edit: @ Willow

Edited by kobni zelaya
Link to comment
Hvala Tonci.@kobni: izgleda da mi je pun inbox. Jesi gledao Drive?
Nisam jos, rekli su mi ovi koji su gledali da su je jos uvek los kvalitet onoga sto moze da se kupi na netu. Inace volim i Refna, doduse ne toliko koliko Linca. :)
Link to comment
http://www.pitchfork.com/features/interviews/8691-tom-waits/E'o intervju, Pičfork i Vejts. Odoh da slušam album opet. Mnogo dobar, mada mi nešto kratak (bez aluzija na falus sada). Pokoje šizoidno lelujanje, taman koliko treba, kao kad se ucirkaš, pa letiš, i neko počne da ti se dere na uvo, ali onda jako nežni prelazi i tako...jedva čekam da normalno zaladi napolju, pa da uživam skroz. Long live Toma. E da, i super peva!
Link to comment

Torima je totalno u formi, a meni je totalno kul što je išao na umerenu dužinu, i albuma i pesama. A malo mu zavidim sinu, koji svira bubanj na većini pesama. -_- Ovako na prvo slušanje, kao celina bolji od Real Gone. Ali bez vrh-vrh pesama poput Make It Rain ili Hoist That Rag. Vaša kilometraža se može razlikovati.

Link to comment

Zanimljiv rad izlozen u stalnoj postavci kragujevackog Spomen-muzeja "21. oktobar"! fkse2d.jpgOvo sam slikao na brzinu, kad sledeci put odem videcu ko je autor i kako je tacan naziv rada.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

jebeno carski album. potpuni spich u vugla. a i kad mislim, nije da nisam voleo albume iz 2000+ godine.narocito onaj 3struki ili 4struki, sta god. i, da: duvaj ga sa kiss me.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Pa da, ja sam sinoć nešto slušao Bone Machine i ovaj novi album mi sada zvuči bledunjavo. Al' šta ćeš, godine su to, nema on više energije za taj stepen ludila kao na albumima osamdesetih i devedesetih.edit: @ Willow
Cak ni onda nije imao nesto kao Hell Broke Luce*. Mada je to generalno tacno (i trivijalno). Ali, ima se tu svacega za voleti, i to ne samo iz sentimentalnih razloga... sto bi meni skoro bilo dovoljno.*Prilicno ne mogu da se setim da je ikad ranije pcovao.PS. Volim Hell Broke Luce. Neil Young, take note: moze ratna problematika i bez propovednistva.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...