Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Da li je neko od fan-ova serije probao igru rađenu po njoj: Lost:Via Domus
danas sam tako proveo dan u fun clubu. moje preporuke za do novih epizoda! ;) Edited by mokuci
Link to comment
nisam htela nijedan da radim, sta ako, nedajboze, ispadnem majkl ili neko bljak.
Jeste malo risky, ali nisam tako loše prošao. Prvo mesto, sa 63% procenta, Hugo. Sve ide svojim tokom, sutra je loto.
Link to comment
  • 2 weeks later...

naravno da nisu othersi pucali. ovi sa brodica, prebacio hih lapidus heliopterom na ostrvo, a i imaju moderno naoruzanje.nego, smijel' kogod da se kladi da je kapetan isto benov chovjek?

Link to comment
naravno da nisu othersi pucali. ovi sa brodica, prebacio hih lapidus heliopterom na ostrvo, a i imaju moderno naoruzanje.nego, smijel' kogod da se kladi da je kapetan isto benov chovjek?
isto mislila, ali posto fulam sa pogadjanjima u poslednje dve epizode, onda ne smem.nego, apsolutni tres hituvek me utesi kad shvatim da ima i vecih ludaka od mene.ja ipak samo komp zovem benri.
Link to comment
Prica se da ABC hoce da ubaci jos sat vremena za finale sezone, pa da traje 2 sata. Pa nek ide zivot, LOST za sve pare :P
Nije samo prica, to je gotova stvar... :DPrvi deo finala pod nazivom There's No Place Like Home bice prikazan 15. maja, a drugi deo (dupli) 29. maja.Znaci, jos 6 epizoda do kraja sezone, ukljucujuci 3 finalane...
Link to comment

blago vama.ja moram da cekam do veceras zbog glupog posla.i sto je najcrnje, ponela poslednje dve epizode, kao da se podsetim pred gledanje, kad ovaj glupi kompjuter nece da ih pusti. mrzim posao.

Link to comment
odlichna.

samo mi je zao alex :(

Meni nje i nije žo, ali mi je žao Saida koji ne shvata da je Benri jedini imao motiv da ubije njegovu Nađu. Glupi torturista.

Epizoda odlična, bojao sam se da će kaubojština ugušiti priču ali ovaj put se to nije desilo.Nije mi jasna Hurley situacija, šta će im baš on?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...