Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

i faca je moja, esmene.e, fala na podsecanju takeshi, skinula sam taj bates motel pre sto godina i zaboravila, sad cu da ga iskobeljam za gledanje. kad se zavrsavao lost univerzitet, karlton je rekao da ce se posvetiti transmedijskom poslu, sta god to znacilo. znam da su ga iz hard case crime kuce zvali da napise neki krimic, ali ne vidim ga u izdavackom planu.

Link to comment
pa kontam da su svaku ideju, apsolutno svaku, koju su imali, oni, njihova rodbina, komsije njihove rodbine i rodbina njihovih komsija, vec stavili u lost.
:Dpa jeste, poslednje dve sezone su latino sapunica srece dena brauna, na steroidima.
Link to comment
uf, da, delimo analusiju.
Ja je ne delim, jepte se. Zna se valjda ko je ovde prvi drulovao na latino policajku još u drugoj sezoni, dok ste vas dvoje lepili postere Kate i Sawyera <_<I nemojte da spojlujete čoveku da je Ana Lucia mastermind celog projekta odgoja tropskih belih medveda, nije se još ni pojavila kod njega.
Link to comment

Razbija Lost. Mnogo mi se sviđa osnovna ideja. Najviše to što je na nož podeljen narealni i realni aspekt serije. Najintrigantnije mi je formiranje civilizacije na ostrvu i arhetipske uloge koje se dele među ostrvljanima. Stvar se zakomplikovala uletom Mire Furlan ali koliko vidim, suština Losta i jeste u grananju na n+1 svetova i nivoa. Mnogo zanimljivo, kao da gledamo neki san. Za sada je Kate apsolutna kraljica ostrva. Najveća dilema je da li svesno ili nesvesno vrti ovu trojicu kao piliće na ražnju. Ambivalentan sam prema njoj. John Locke je najuepečatljiviji lik. Hurlyevu priču jedva čekam. Naravno, borba za prevlast između Jacka, Sawyera i Sayida je isto odlična tema.Koliko vidim, svim likovima je zajedničko da su od nečeg pobegli tj. pokušavali da pobegnu.

Link to comment
Razbija Lost.Mnogo mi se sviđa osnovna ideja. Najviše to što je na nož podeljen narealni i realni aspekt serije. Najintrigantnije mi je formiranje civilizacije na ostrvu i arhetipske uloge koje se dele među ostrvljanima. Stvar se zakomplikovala uletom Mire Furlan ali koliko vidim, suština Losta i jeste u grananju na n+1 svetova i nivoa.Mnogo zanimljivo, kao da gledamo neki san.Za sada je Kate apsolutna kraljica ostrva. Najveća dilema je da li svesno ili nesvesno vrti ovu trojicu kao piliće na ražnju. Ambivalentan sam prema njoj. John Locke je najuepečatljiviji lik. Hurlyevu priču jedva čekam. Naravno, borba za prevlast između Jacka, Sawyera i Sayida je isto odlična tema.Koliko vidim, svim likovima je zajedničko da su od nečeg pobegli tj. pokušavali da pobegnu.
jebiga. mozes da prestanes da gledas :(
Link to comment

:DDobro, verujem da je ta teza kao i ona o purgratoriju najučestalija i najočekivanija. :)Za sada mi konačno objašnjenje nije toliko bitno. Zapravo, nije uopšte. Vidim da se poslednja epizoda zove Final journey, stoga verovatno da je ceo ciklus sačinjen od hilljadu malih epizoda, putovanja svakog od likova gde će jedan po jedan biti promenjen.

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...