Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Aha.Nabasala sam na to baš na IMDB-u, negde oko 3. sezone Losta.Verovatno je neko od autora Losta, nekada pogledao taj nesrećni pilot i eto ideje i inspiracije
Kao i uvek original ispred kopije, "to" ima ocenu 6.6, a lost nije ni blizu... :D
Link to comment

IH, original pre kopije :fantom: Pa zar Homer Simpson nije u nekoj epizodi iz 90ih, imao ideju da se bavi filmom i prvi scenario mu je bio ko prepisan sadržaj Losta :naughty:

Edited by Arkadija
Link to comment

oduševljen sam prvom sezonom.ovo je 1 proces jungovske individuacije unutar grupe. svaki lik predstavlja jedan ili više arhetipova, a pogotovu je to čvrsto sada kada su man of science i man of faith eksplicitno stupili na scenu (stigao sam do desmonda i prve epizode druge sezone). u nastavu očekujem da se to još više usložni u smislu da ne bude samo psihologije, nego i sociologije. ovo grananje u dubinu je odlično. imam neke detalje iz ranih epizoda za koje očekujem da se vrate kao bumerang. najbolja scena do sada mi je harlijev ulazak u avion i pozdravljanje sa voltom. još kad je izvadio strip. :Hail:inače, kapiram da će zvučati da se foliram ali i dalje me uopšte ne zanima odgovor na pitanje "gde su oni to uopšte" :D ez far ez ajm konsrnd polarne međede su napravili volt i hugo.

Link to comment

Biće ti dobro još bar do pola druge, meni je do kraja druge bilo odlično. Posle su shvatili da su nabasali na winning formula i krenuli da se vrte po već viđenom, umesto da vode ka nekom kraju oni su tapkali u mestu još četiri godine prežvakavali podzaplete i izmišljali sve kao nove mini-misterije, samo sa manjkom character developmenta koji je u stvari i nosio seriju na startu... :yawn2:Ne daj da te zavaraju kad krenu svi da frče oko Walta kako je super bitan, ispostaviće se da je (spoiler) apsolutno beznačajan za bukvalno sve.

Link to comment
Biće ti dobro još bar do pola druge, meni je do kraja druge bilo odlično. Posle su shvatili da su nabasali na winning formula i krenuli da se vrte po već viđenom, umesto da vode ka nekom kraju oni su tapkali u mestu još četiri godine prežvakavali podzaplete i izmišljali sve kao nove mini-misterije, samo sa manjkom character developmenta koji je u stvari i nosio seriju na startu... :yawn2:
+1 za boldovano, a sa ovo između k'o Liverpul u gostima i bez Gerrarda...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...