Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Ne znam šta se pisalo prethodnih 159 strana ali ja sam sinoć počeo da gledam i prilično sam oduševljen. Odgledali smo 4 epizode zaredom. Navukao sam se.Sad ću da pišem po topiu svaki dan. Molim vas da počnete opet sa spoilerima.
Bravo, care! Potpuno ti zavidim. :) Nemoj da čitaš topik ni u ludilu, ali me zanimaju opservacije.
j lok i said su van konkurencije.
NIkad neću razumeti žene...
Link to comment

zato sto reagujes na prvu loptu. lepo pise, izmedju ovih se bira, a ovi su van konkurencije, jer se o njima razmislja i gledaju se kao bica van tih kategorija privlacnosti itd.

Link to comment

I dalje ne razumem zašto je Said van kategorije privlačnosti ili šta li već...i dalje se sećam rumenila i treptanja tadašnje kad god se pojavi Said na ekranu. Ne razumem, stvarno. :)

Link to comment
pa tih saida makar ima u marinkovoj bari za izvoz. al ne, ovaj je stranac, fensi, mozesmislit.
Nije to, nego ima kereće oči i loknice i sav je zamišljen, tajnovit, niko ga ne razume, treba neko da mu pomogne da izađe na pravi put.
Link to comment

Ја сам отприлике задње гледао кад је она плавуша научница погинула у некој рупи, да ли је и бомба пукла, не сећам се. Јел има још после тога?

Link to comment
ja dve, ali nisu iste ko tvoje. i benrija, naravno, ali on nije momak-materijal.uh, bas zavidim mekejbcu, sta ga tek sve ceka.
kako si sad ti 2? makar jedna mora da je zajednicka.slazem se za mekejbca, neki ljudi bas imaju srece u zivotu :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...