Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

ne umem ni da postavim pitanje, pa se izvinjavam ako ovo zvuči kao blebetanje umobolnika.

na koji način se na flašama priteže metalni čep, tako da se otvaraju uz pucanje onih malenih metalnih beočuga?

shvatio sam da treba pritisnuti onaj donji deo, ali postoji li priručna sprava kojom se to radi brzo?

 

postoji, prodaje se i kod nas sigurno. guglaj zatvarac za navojne cepove i naci ces

 

edit: zatvaracica kazu, ili cepilica. evo je

 

cepilica_rucna_navojna.jpg

Edited by aram
Link to comment

Oglasio sam sinoć auto na prodaju i pola sata kasnije me je neko zvao da se raspita.

 

Gledam jutros statistiku i vidim da su nekako registrovali taj jedan poziv.

 

Kako?

 

Capture.JPG

Link to comment

Da li je i pod kojim uslovima u zemlji Srbiji moguce biti prijavljen na dva posla?

 

Jeste, recimo lekari u zdravstvenim ustanovama koji rade i kao profesori na fakultetima. Oba radna mesta su na neodredjeno vreme, iz obe ustanove se nezavisno predaje poreska prijava, M-4 ...

 

@Tale: ne znam kakav je to sajt, možda postoji aplikacija za telefon za njega iz koje se direkno obavlja poziv, pa aplikacija beleži i šalje na server.

Takav mehanizam ima recimo moj jedan drugar u aplikaciji za naručivanje hrane, ima statistiku koliko se od kog klijenta naručuje preko njegove aplikacije.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Jesi li siguran da se tih "poziva" odnosi na telefonski poziv, a ne na, recimo, link ka tom oglasu ili share (uz već poslovično kilav prevod)?

 

Ne znam, ali je fantastična podudarnost. Levo je broj pregleda oglasa a ovo se odnosi, valjda, na broj telefonskih poziva.

 

Jeste, recimo lekari u zdravstvenim ustanovama koji rade i kao profesori na fakultetima. Oba radna mesta su na neodredjeno vreme, iz obe ustanove se nezavisno predaje poreska prijava, M-4 ...

 

@Tale: ne znam kakav je to sajt, možda postoji aplikacija za telefon za njega iz koje se direkno obavlja poziv, pa aplikacija beleži i šalje na server.

Takav mehanizam ima recimo moj jedan drugar u aplikaciji za naručivanje hrane, ima statistiku koliko se od kog klijenta naručuje preko njegove aplikacije.

 

MojAuto. Ne znam za aplikaciju, nisam istraživao, samo me je ovo "zagolicalo". 

 

No, auto je prodat za manje od 16 sati..

Link to comment

 

MojAuto. Ne znam za aplikaciju, nisam istraživao, samo me je ovo "zagolicalo". 

 

 

 

Ima aplikacija.

 

Pa kaže:

 

MojAuto is the best way to sell or buy vehicles in Serbia. Take a photo of your car with your mobile device, fill in the details and publish your ad. It is instantly available to all app users and mojauto.rs website visitors. Search and filter the entire set of ads on mojauto.rs within the app and contact the seller directly from the ad or save Favorites for later review.

 

Verovatno je to to.

Link to comment

da li neko zna kako se formiraju cene mesa u ovim malim mesarama?


 


kakva je logika da kilo pilecih zeludaca kosta kao i kilo bataka, a sve opet samo 50 dinara/kg jeftinije od belog mesa npr.? 


Link to comment
  • 2 weeks later...

Zbog čega još uvek postoji bend "Oružjem protivu otmičara" i da li je to neophodno?

 

Verovatno pokusava da obori rekord benda kroz koji je prosao najveci broj ljudi. Posto u svakoj novoj iteraciji je uvek bio samo jedan isti clan, dok su se svi ostali menjali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...