Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

jel neko nekad razumeo sta je pisac ovoga teo da kaze?

to je pesma iz pozorišne predstave. pretpostavljam da je tekstopisac želeo da se reči odnose na dramski teks da ne kažem na radnju u drami :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

što reče venom. kada mi je majka umrla trebao mi je izvod iz matične knjige. za francusku firmu. matičarka mi je izdala međunarodnu umrlicu na francuskom. za džabe, jer je umrlica.

Edited by djordje geprat
Link to comment

gde su nestali sentdzordz dzemperi? pre dvaes godina cela srbija je bila u tim jednobojimn rebrastim dzemperima s kragnom na zakopcavanje s bubuljiciama od raznbojne vune, bili su super, prolazili su i ko jakna i ko dzemper i ko elegantna i ko kezual, nosili su ih i stari i mladi, po tome smo se prepoznavali u inostranstvu, gde je sentdzordz tu su tvoji. bili su super. u mojoj porodici smo imali teget i crni. bilo ih je toliko, danas nema nijednog, nema ih na fakultetima, preduzecima, ulicama, nema ih na inostranim aerodromima, ne vide se ni na beskucnicima, babama i dedama, sirotinji, nema ih na azilantima. nema ih ni u sentdzordzu. kao da su u zemlju propali.

keksi krem sigurno zna.  :lolol:

Link to comment

imao sam ja jedan, divan na horizontalne pruge, u bojama bolesne sline, gline i prezrele mandarine. i bio je veoma kvalitetan, potrajao mi je ceo fakultet.

Link to comment

gde su nestali sentdzordz dzemperi? pre dvaes godina cela srbija je bila u tim jednobojimn rebrastim dzemperima s kragnom na zakopcavanje s bubuljiciama od raznbojne vune, bili su super, prolazili su i ko jakna i ko dzemper i ko elegantna i ko kezual, nosili su ih i stari i mladi, po tome smo se prepoznavali u inostranstvu, gde je sentdzordz tu su tvoji. bili su super. u mojoj porodici smo imali teget i crni. bilo ih je toliko, danas nema nijednog, nema ih na fakultetima, preduzecima, ulicama, nema ih na inostranim aerodromima, ne vide se ni na beskucnicima, babama i dedama, sirotinji, nema ih na azilantima. nema ih ni u sentdzordzu. kao da su u zemlju propali.

keksi krem sigurno zna.  :lolol:

 

Sentdžordž je tu, samo se malo pogubio u tržišnim zahtevima i nametanju stilova.

Kao nekada Đukić.

Link to comment

znam, udjem u te radnje, al dzempera nema. neverovatna mi je ta poslovna politika da ne proizvodis najprodavaniji proizvod. to je to trziste u kapitalizmu. da smo u socijalizmu, i dalje bi se planski proizvodio i ne bih postavljala ovo glupi pitanje :D

 

dobro to sto ih ne proizvode vise, ali gde su nestali sa ulica, ni seljanka na pijaci nije ogrnuta sentdzord dzemperom, ni dzak krompira nije ogrnut sentdzordzom, to je ono na sta ja neam odgovor. gde su nestali. 

 

@dr arslanagic kako mislis na pruge, ti dzemperi su bili jednobojni, melirani, da se strucno izrazim. 

 

evo ga jedan, zavrsio na limund(o)u

Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...