Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Како се на овом форуму даје + или -?Још сам прилично нова, за сада само ишчитавам и углавном се стидим да учествујем :blush: !

Link to comment

Mi mrzimo te fazone... Prokomentariši nečiji post, nadoveži se, nastavi ga... Ovde bi trebalo da se diskutuje a ne serdarvojvodiše...Osim ako nisi Laronov alter ego, onda +1... :)

Link to comment

Штета !Ево ја од ране зоре седим, буљим у екран, и попих и прву и другу кафу, заборавих на доручак, смејем се, не могу да скинем кез... :D

Link to comment
Како се на овом форуму даје + или -?
Можда су некад и пробали да их дају, али нико није хтео да их узме, одустало се још пре него што сам ја дошао (и не, немам нижи рег.бр од Крке).
Још сам прилично нова...
Ништа страшно, сви смо некад били нови... месец два на форуму и бићеш офуцана ко и ми остали.
Ko je taj Alter?
Бранитељ Арајева. Edited by расејан
Link to comment
Ништа страшно, сви смо некад били нови... месец два на форуму и бићеш офуцана ко и ми остали.
ne dam :rant:ne može :fur:banujte strixaluco da nam se ne ofuca.. khm :sleep:
Link to comment

Dozvolite joj da se ofuca sa nama. Sto ona da bude bolja od nas?One of us! One of us! Gooble-gobble, gooble-gobble!

Edited by katamaran
Link to comment
Ништа страшно, сви смо некад били нови... месец два на форуму и бићеш офуцана ко и ми остали.
Духовити 2lsy6wh.gif
Link to comment
  • 3 weeks later...
Najkraći put za dobijanje taxi dozvole? (može i pm)
daj na javno, mozda i meni zatreba
Taksi je delatnost lokalnog karaktera i kao takva se jednim delom uređuje republičkim propisima, a drugim delom lokalnim, odnosno gradskim ili opštinskim. Pošto nisam iz Beograda ne mogu ti pomoći oko gradskih, jedino vezano za republičke koji regulišu da vozilo mora ispunjavati euro 3. i imati tačno 5 sedišta. Lekarsko uverenje ne sme biti starije od 3 godine i mora biti naglašeno da se odnosi na taksi, a ne obično za B kategoriju. Znam da u BG traže i da auto ima klimu. Odeš na sajt gradske uprave, vidiš gde je sekretarijat za saobraćaj i onda ih posetiš. Čuo sam da je ograničen broj i da postoji lista čekanja, ali to me ne uzimaj za reč.
Link to comment
  • 1 month later...

Da li neko od vas ima iskustva iz prve ruke od stranaca koji su odsedali skoro u našim hotelima sa 5 zvezdica ili 4 zvezdice? Planiramo neki događaj u toku godine, pa me interesuje kakvi su utisci o sobama, biznis centru, hrani, wellness centru... Naravno, ako ste vi imali lično prilike da se protežete po hotelima, i to se mišljenje ceni :naughty:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...