Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

Među brojnim anegdotama opisanim u knjizi Chrisa Frantza, evo i jedne sa beogradskog aerodroma... Bio sam na tom koncertu (Talking Heads iz najbolje faze), ali sad sam prvi put naišao na ovu poslasticu, lol... (Tyrone je Tyrone Downie, iz Bob Marleyjevih Wailersa - inače, Grace Jones ga je slavno opevala u pesmi "My Jamaican Guy"). U BG je (neuspešno) bio doleteo u svojstvu člana Tom Tom Club.

 

tyrone.jpg

Link to comment
Quote

U vezi sa našim obradama postoji i simpatična anegdota. Naime, druga žena Pola Makartnija, Heder Mils, bila je pre upoznavanja člana Beatlesa, krajem 80′, devojka našeg dobrog prijatelja iz Trbovlja, s kim je tada slušala našu tek objavljenu reinterpretaciju kompletnog albuma “Let it Be”, a original joj uopšte nije bio poznat (jedva da je tada znala za Beatles). Kad se kasnije udala za Makartnija i upoznala njegov muzički opus, bila je potpuno iznenađena i navodno razočarana kad je konačno čula i originalnu verziju albuma.

 

Laibach intervju za Nova portal

Link to comment
Quote

 

https://www.stereogum.com/2093393/spotify-ceo-daniel-ek-streaming-income/news/

Spotify’s economic model has been widely condemned by musicians and songwriters for years, with critics claiming that the service pays out paltry royalties and gives major-label artists an unfair advantage via playlist placement and other promotional avenues. But according to CEO Daniel Ek, the problem is not Spotify, it’s those lazy musicians!

 

 

  • +1 1
Link to comment

Na HRT2 Dnevnik Woodstocka, iz 1994. samo muzika pici, mini serija od tri epizode, po jedna za svaki dan festivala (ne znam koja je sada po redu) u cast za 25.godisnjice.
Sjajno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...