Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

Jedino pomeranje može da se desi iz "tehničkih razloga", ali da, sutra kreće Spotifaj u Rusiji, a kao bonus i na Balkanu. Rešili su Sokoj i ostalu mafiju još krajem prošle godine i moglo je da počne još ranije da nije bilo ovoga... Mistifikacija i odsustvo neke zvanične potvrde je način rada kompanije, jbg.

Link to comment

Koje su plus strane dolaska spotifaja na srpsko tržište.
Nemam pojma o detaljima, pitam ne zajebavam se...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
47 minutes ago, Indy said:

šta vam je međed

 

https://www.tunnelbear.com/

 

36 minutes ago, Frank Pembleton said:

Koje su plus strane dolaska spotifaja na srpsko tržište.
Nemam pojma o detaljima, pitam ne zajebavam se...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Gomila legalno dostupne besplatne muzike za striming. Za kvalitet viši od mp3 i dodatne mogućnosti - plaćanje. 

 

Edit: @alamoće o benefitima za biznis korisnike :)

Edited by Ras
Link to comment

hahaha, baš sam ti ja ekspert za biznis korisnike :Jova: baza je ogromna (nema baš svega, naravno), puno eksluzivnih sadržaja urađenih baš za spotifaj, a interfejs kao da je pravio neko ko je odrastao na WinAmpu. kvalitet zvuka i za obične korisnike (one koji ne plaćaju) bolji od YT i dizera.

Link to comment

Dodatno:

 

- skroblovanje na last.fm

- premijere pesama čestu najpre budu tu, pa tek kasnije na YT

- podcasti, tamo npr. pratim The Steam Room sa Barklijem i Ernijem Džonsonom

- dobar je algoritam za "radio", tj. za preporuke prema ukusu, sličnim izvođačima itd

- ujutru iz kreveta pustim nešto u app za telefon, pa prebacim da ide sa računara koji se ne gasi, odlična stvar za odlaganje ustajanja :D

 

Spotify Premium + Bandcamp mi praktično pokrivaju gotovo sve što slušam, uz neke izuzetke.

 

 

Link to comment

Meni stiglo na mejl:


Drage kolege,

Spotify dolazi u Srbiju!

Najveći svetski sistem za streaming muzike i sadržaja od danas je dostupan svima u Srbiji. Pokretanje revolucionarnog muzičkog sistema sadrži više od 50 miliona numera, 4 milijarde plejlista, milion podcast-a i mogućnost presolnalizovane pretrage sadržaja.

Spotify, najpopularnija usluga pretplate na audio streaming u celom svetu, dostupna je u Srbiji od 14. jula. Spotify zajednica širom sveta broji više od 286 miliona članova, uključujući 130 miliona premium pretplatnika. Spotify će u Srbiji ponuditi najbolje iskustvo slušanja domaće i strane muzike – više od 50 miliona numera i milion podcast-a. Usluga Spotify dostupna je besplatno, a uz pretplatu na Spotify Premium dobićete verziju bez oglasa.

Osim tržišta Srbije, danas je Spotify lansiran na 12 novih tržišta uključujući Moldaviju, Kazahstan, Belorusiju, Rusiju, Albaniju, Bosnu i Hercegovinu, Sloveniju, Hrvatsku, Kosovo, Crnu Goru, Ukrajinu i Severnu Makedoniju.

Korisnici mogu da se pretplate na Spotify Premium za vrhunski doživljaj, po ceni od 4,99 EUR mesečno. Premium Family paket dostupan je za 7,99 EUR mesečno. On uključuje 6 članova porodice koji žive pod jednim krovom. Novi Spotify Premium DUO (6,49 EUR mesečno) je paket za dvoje ljudi, idealan za parove i uključuje Duo Mix, automatski ažuriranu listu pesama koja kombinuje muziku koju vi i vaš partner slušate zajedno.

Celokupno saopštenje i fotografije možete naći u prilogu.
Na raspolaganju sam za sve dodatne informacije.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 14.7.2020. at 23:41, Indy said:

Super... sad mogu da šerujem svoje plejliste po forumu. :happy:

Al' da budu realne, nema montiranja. Ako se zatekne Dzastin Biber, boze moj...

Link to comment
50 minutes ago, Indy said:

:sad:

 

 

 

 

 

Pa gde je nestala ustedjevina? Zar ne kaplje kinta od royalties i procenat od strimovanja?

 

Razumeo bih da je neki klinac, ili ovi sto ih Bad dovodi. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...