Jump to content
IGNORED

Svastara


Lancia

Recommended Posts

Jedino pomeranje može da se desi iz "tehničkih razloga", ali da, sutra kreće Spotifaj u Rusiji, a kao bonus i na Balkanu. Rešili su Sokoj i ostalu mafiju još krajem prošle godine i moglo je da počne još ranije da nije bilo ovoga... Mistifikacija i odsustvo neke zvanične potvrde je način rada kompanije, jbg.

Link to comment

Koje su plus strane dolaska spotifaja na srpsko tržište.
Nemam pojma o detaljima, pitam ne zajebavam se...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
47 minutes ago, Indy said:

šta vam je međed

 

https://www.tunnelbear.com/

 

36 minutes ago, Frank Pembleton said:

Koje su plus strane dolaska spotifaja na srpsko tržište.
Nemam pojma o detaljima, pitam ne zajebavam se...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Gomila legalno dostupne besplatne muzike za striming. Za kvalitet viši od mp3 i dodatne mogućnosti - plaćanje. 

 

Edit: @alamoće o benefitima za biznis korisnike :)

Edited by Ras
Link to comment

hahaha, baš sam ti ja ekspert za biznis korisnike :Jova: baza je ogromna (nema baš svega, naravno), puno eksluzivnih sadržaja urađenih baš za spotifaj, a interfejs kao da je pravio neko ko je odrastao na WinAmpu. kvalitet zvuka i za obične korisnike (one koji ne plaćaju) bolji od YT i dizera.

Link to comment

Dodatno:

 

- skroblovanje na last.fm

- premijere pesama čestu najpre budu tu, pa tek kasnije na YT

- podcasti, tamo npr. pratim The Steam Room sa Barklijem i Ernijem Džonsonom

- dobar je algoritam za "radio", tj. za preporuke prema ukusu, sličnim izvođačima itd

- ujutru iz kreveta pustim nešto u app za telefon, pa prebacim da ide sa računara koji se ne gasi, odlična stvar za odlaganje ustajanja :D

 

Spotify Premium + Bandcamp mi praktično pokrivaju gotovo sve što slušam, uz neke izuzetke.

 

 

Link to comment

Meni stiglo na mejl:


Drage kolege,

Spotify dolazi u Srbiju!

Najveći svetski sistem za streaming muzike i sadržaja od danas je dostupan svima u Srbiji. Pokretanje revolucionarnog muzičkog sistema sadrži više od 50 miliona numera, 4 milijarde plejlista, milion podcast-a i mogućnost presolnalizovane pretrage sadržaja.

Spotify, najpopularnija usluga pretplate na audio streaming u celom svetu, dostupna je u Srbiji od 14. jula. Spotify zajednica širom sveta broji više od 286 miliona članova, uključujući 130 miliona premium pretplatnika. Spotify će u Srbiji ponuditi najbolje iskustvo slušanja domaće i strane muzike – više od 50 miliona numera i milion podcast-a. Usluga Spotify dostupna je besplatno, a uz pretplatu na Spotify Premium dobićete verziju bez oglasa.

Osim tržišta Srbije, danas je Spotify lansiran na 12 novih tržišta uključujući Moldaviju, Kazahstan, Belorusiju, Rusiju, Albaniju, Bosnu i Hercegovinu, Sloveniju, Hrvatsku, Kosovo, Crnu Goru, Ukrajinu i Severnu Makedoniju.

Korisnici mogu da se pretplate na Spotify Premium za vrhunski doživljaj, po ceni od 4,99 EUR mesečno. Premium Family paket dostupan je za 7,99 EUR mesečno. On uključuje 6 članova porodice koji žive pod jednim krovom. Novi Spotify Premium DUO (6,49 EUR mesečno) je paket za dvoje ljudi, idealan za parove i uključuje Duo Mix, automatski ažuriranu listu pesama koja kombinuje muziku koju vi i vaš partner slušate zajedno.

Celokupno saopštenje i fotografije možete naći u prilogu.
Na raspolaganju sam za sve dodatne informacije.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 14.7.2020. at 23:41, Indy said:

Super... sad mogu da šerujem svoje plejliste po forumu. :happy:

Al' da budu realne, nema montiranja. Ako se zatekne Dzastin Biber, boze moj...

Link to comment
50 minutes ago, Indy said:

:sad:

 

 

 

 

 

Pa gde je nestala ustedjevina? Zar ne kaplje kinta od royalties i procenat od strimovanja?

 

Razumeo bih da je neki klinac, ili ovi sto ih Bad dovodi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...