Jump to content
IGNORED

Kako izgleda vaš desktop (a.k.a. "radna površina")?


Recommended Posts

Ево мој свежи после нове инсталације. Резолуција је можда мало мања, али нашао сам исти у HD резолуцији када будем имао нови монитор.
Требало је да га снимиш кад часовник показује 11:59 :).
Link to comment
  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    23

  • Roger Sanchez

    22

  • Аврам Гојић

    12

  • belch

    12

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
kako ste uredni <_<na mom desktopu je preko 80 ikonica, te se pozadina i ne vidi
isto! a jos sam pre sto godina stavila neku sugavu pozadinu sa omarom i meknoltijem iz vajra tako da to sve ukupno izgleda ko jedna povracka..ali ne brigaj, naucila me keva da kazem ljudima kad mi se sprdaju sa radnim stolom u kancu: ko ima red u glavi nema na stolu.. :D
Link to comment

isto i i kod mene. krenem da brisem ikonice tek kada vise nema mesta da stanu.pozadinu nisam menjao. ostala je ona koja je bila tu kada sam digao windows.

Edited by kojot
Link to comment

ma val i gotivac su neiskreni, maknuli su kvačicu sa šou ikone, sambogzna kakve sve shortcute na desktopu imadeju. dry.gifJa ne volim gužvu baš, a Windows 7 sam u potpunosti iskoristio, vrti mi se bar 100 wallpapera. biggrin.gif Ovo gore je jedini čiji je stvoritelj moja malenkost. smile.gif

Link to comment
ma val i gotivac su neiskreni, maknuli su kvačicu sa šou ikone, sambogzna kakve sve shortcute na desktopu imadeju. dry.gif
Pogledaj pažljivije, Recycle Bin mi je na desktopu. :PInače, do pre godinu - dve, desktop mi je bio kao radni sto - nepregledan. A onda sam hteo da probam kako je ovima što ih nemaju na desktopu i - navikao se. Na desktop sada snimam sve falove koji mi privremeno trebaju dok nešto radim, posle ih obrišem/preselim...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...