Jump to content
IGNORED

Kako izgleda vaš desktop (a.k.a. "radna površina")?


Recommended Posts

Ovakva tema postoji na vaskolikim forumima, pa dadoh sebi slobodu da je otvorim i na PPP.DakleM, kako izgleda vaš desktop (iliti na srBskom: "radna površina")?Počeću ja...imqdro.jpg(klik za punu veličinu)

Link to comment
  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    23

  • Roger Sanchez

    22

  • Аврам Гојић

    12

  • belch

    12

Na instaliranu vistu, odmah isključio sve zajebancije i vratio na windows 98 look. Stavio nešto crno za background image i to je to.Moram priznati da tvoj desktop deluje prelepo...

Link to comment

Ovo je ceo desktop (Vista toolbar je uvek na auto-hide)... Neobicno za mene, ovo drzim vec pola godine bez izmena. Extremno je user*-unfriendly (*user other than me :D) ... (Fenomenalna fotka pokradena cini mi se sa National Geographic sajta. )2i8u23l.jpg

Link to comment
ZoNi, jel' ti ti widgeti gutaju puno memorije i internet speeda?
Net - sigurno ne!Memorija - to je relativno... Ja imam 1GB i mislim da nije nikakav problem. (U principu, isto to sam mislio i dok sam imao 512MB!)
Link to comment
Ovakva tema postoji na vaskolikim forumima, pa dadoh sebi slobodu da je otvorim i na PPP.DakleM, kako izgleda vaš desktop (iliti na srBskom: "radna površina")?Počeću ja...
Hm, aj baci tu sličku i nama siročićima...
Link to comment
Hm, aj baci tu sličku i nama siročićima...
Da, da, i ja bih nešto tako za 1440x900... :) Aj da ne bude off evo i mog notsocool desktopa...mrzi me da se bakcem sa onim vindouz blajndzovima i sl...dugo sam imao mnogo sexy-ju sliku Rose McGowan iz Planet Terrora, ali je nikako ne mogu naći u ovoj rezoluciji :( 67657100ah4.jpg
Link to comment

ovaj mi je trenutno i u ofisu i na mom laptopu [jedino sto tamo ima jos 4 particije na FW externom hardu]stavljam thumbnail jer je desktop veliki :Ddsktpld6.th.jpg

Edited by jms_uk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...