Jump to content
IGNORED

Kako izgleda vaš desktop (a.k.a. "radna površina")?


Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    23

  • Roger Sanchez

    22

  • Аврам Гојић

    12

  • belch

    12

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kad reče ikone, otkad radim u novom poslu sa studentima s vascele planete, svačeg sam se nagledao na desktopima. Indijci su mi najsimpa, sa svojim Ganešima i ostalim svetim životinjkama. Ima, naravno, i mediteranskih tipova sa nekim Opus Dei promidžbenim posterima. Arapi za čudo ne kače slike svog proroka (:evil:), obično imaju formalne porodične fotografije - ono, cela familija, specijalno doterana za slikovanje. Kod dalekoistočnih preovlađuju korporativni wallpaperi (tipa Lenovo, Acer, BMW), ili anime i drugi strip/fantasy karakteri. Oziji najviše kače sami sebe, obično u društvu, majspejs tip fotografije. Vrh je bila devojčica koja je na radnoj površini imala sliku dobre cice u bikiniju, ali skroz profi odrađenu (u FHM fazonu). Dok sam čekao da se Vista smisli i otvori neki od dijaloga, pogledam malo bolje, kad ono - ona. A u prirodi je kao miš, simpa, ali skroz neprimetna. E, šta radi 1 vešta fotošopgrafija.

Edited by Indy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...