January 28, 201115 yr verovatno postoji neka skracene verzija. stariji ce se setiti skracene verzije "bilo jednom u americi" takodje prikazane na festu.
January 28, 201115 yr Da ne bude iz dva dela, pa na sledecem festu drugi? :Dskracena verzija koja je prikazana u kanu prosle godine.
January 30, 201115 yr =101753&tx_ttnews[backPid]=93&cHash=ff5caff6a6"]Ciklus filmova Jiřija Menzela - hrtov prvi program, oko osmice je bilo Selo...
February 4, 201115 yr Direkcija FEST-a sa ponosom obaveštava javnost i sve poklonike sedme umetnosti da je tokom prva dva dana rada blagajni u Sava Centru prodato preko 11.000 ulaznica što je fantastičnih 100% više nego prošle godine u istom periodu....ko bi rekao. Edited February 4, 201115 yr by najgori
February 9, 201115 yr Baš sam ja to mislio linkat, isto sa BU!.. U turn if you want to, the lady's not for turning!!
February 16, 201115 yr Zasto?Godinama gledam po nekoliko filmova na Festu i nikad se nisam pokajao. Ja jednostavno volim da pogledam film iz male filmske zemlje koji verovatno necu imati mogucnost da pogledam na neki drugi nacin.A ne vidim po cemu se ovaj fest razlikuje od ostalih?
Create an account or sign in to comment