Jump to content
IGNORED

Klasična muzika


Amelija

Recommended Posts

Ajde, ajde naslušali smo se i gorih stvari :)

 

Video sam najpre postavio kao kuriozitet, međutim sa ponovljenim slušanjem (slušanjima) ova transkripcija zapravo uopšte ne zvuči tako loše.

 

Evo jedne gljiva ludara verzije

Spoiler

 

 

Edited by Ras
Link to comment
  • 3 weeks later...
16 hours ago, Indy said:

Ovo isto ide na Spotifaju (samo u izvođenju orkestra Pariske opere)... prija, izrazito

 

 

pavana za umirući infantkinju.

ne volim ravela ali ova pavana je čarobna.

Link to comment

Ja volim Ravela i inače, ali ovo mi je prijalo k'o... majčin zagrljaj (eksjuz d patetika).

 

Btw. sad kad u Srb. ima spotifaj, možete da i vi dobijete slične preporuke (na bazi ranije istorije slušanja)... Ponekad me baš prijatno iznenade, a i saznam za ponešto novo (premda sa Lanciom ne mogu da se mere.)

 

Spoiler

spot.png

 

Druga stvar u vezi spotifaja je što nekad prave specijalne kompilacije (čak i albume specijalno snimljene za spotifaj). Ovaj Ravel je odavde "radite uz Satija i Ravela":

 

ravel.png

 

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

evo i mene ponovo :D sa latinskim brkom i betovenovom burom, koju je komponovao, navodno isnpirisan citajuci onu sekspirovu.

(da malo nadomestimo to sto betoven ove godine nije bio izvodjen onoliko koliko je planirano. i da, spremam se za cortanovce i petrovaradin)

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...