Jump to content
IGNORED

Klasična muzika


Amelija

Recommended Posts

izuzetan je bio koncert gudaca svetog djordja sa marijom spengler i mcduffyjem - svirali su glassova i piazzolina 4 godisnja doba. nista ne moze tako da me razgali kao kada cujem domaci orkestar koji briljira i zvuci skoro pa kao st martins in the field. a marija spengler je kolosalna, stvarno.

Link to comment
Anantarame, 11. decembra nastupaju "Beogradski madrigalisti" na Kolarcu, e sad, ne znam tačno šta će biti na repertoaru, ali biće sigurno i nešto od italijanske renesanse...(ulaz slobodan)
Da, oni su retki koji se bave renesansom, iako im ona ipak cini manji deo repertoara. Zasto li se zovu madrigalisti?Monteverdi - Duo seraphimJe li izvodjen nekad Vespro u SRB?http://www.youtube.com/watch?v=g_75ck4qa4c Edited by anantaram
Link to comment
Monteverdi - Duo seraphimJe li izvodjen nekad Vespro u SRB?
Jeste davno, mislim na Kolarcu, bio je moj drugar, mogu da ga pitam za detalje. Koliko se sećam priče pevao je i Bowman.
Link to comment

Pitaj ga kad imas vremena ko je svirao i pevao. Nije nista hitno, mada nikad se ne zna. :unsure:Jesi li bio mozda u areni?

Anantarame, 11. decembra nastupaju "Beogradski madrigalisti" na Kolarcu, e sad, ne znam tačno šta će biti na repertoaru, ali biće sigurno i nešto od italijanske renesanse...(ulaz slobodan)
Odlican je program, uglavnom renesansa i nasi: Veki, Vilert, Lamber, Marencio, di Laso, Skandelo, Acajolo, Kostli, Stevan Mokranjac, Miloje Milojević, Konstantin Babić, Stevan Hristić, Mihovil Logar, Dušan Miladinović, Dušan Trbojević, Ivan Jevtić, Rajko Maksimović, Čajkovski, Hristov, Dušan Maksimović, Arhiepiskop Jonatan, Česnokov. Edited by anantaram
Link to comment
berezovski,arena, anyone?
eh gazzo, siroti smo, a i daleko je...
Pitaj ga kad imas vremena ko je svirao i pevao. Nije nista hitno, mada nikad se ne zna. :unsure:Jesi li bio mozda u areni?Odlican je program, uglavnom renesansa i nasi: Veki, Vilert, Lamber, Marencio, di Laso, Skandelo, Acajolo, Kostli, Stevan Mokranjac, Miloje Milojević, Konstantin Babić, Stevan Hristić, Mihovil Logar, Dušan Miladinović, Dušan Trbojević, Ivan Jevtić, Rajko Maksimović, Čajkovski, Hristov, Dušan Maksimović, Arhiepiskop Jonatan, Česnokov.
al zato ću možda na ovo doć'. fala. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...