Jump to content
IGNORED

Klasična muzika


Amelija

Recommended Posts

u prvom delu je svirao betovena (lose) i bramsovu sonatu (OK mada to stvarno ne volim)u drugom delu je peglao po spanskom repertoaru (de falja i druzba) i to je, iako tek to ne volim da slusam, bilo stvaaaarno dobro, prava ruska svirka, emocije i pirotehnika istovremeno, mogao je covek da utone u to.medjutim bisevi su bili spektakl. ja sam otisao posle treceg, misleci da je tu kraj, no ispostavilo se da nije. neki deda pored mene je rezignirano prokomentarisao - ovi su odlicni za kafanu.realno, repertoar totalno nije moj cup of tea, a vise volim (od savremenika) kako sviraju otkaceniji celisti ali sad sta je tu je. 1800 dinara je realno smesno za ovakav koncert.

Link to comment

Thx. Nasao programPrevise Spanaca i za moj ukus, ali cena je prihvatljiva za jednog Majskog. Berezovksi ce tek da vas ojadi. :o Violinski program veceras i u nedelju nije los.

Edited by anantaram
Link to comment

da je ovako zvucalo, dopalo bi mi se naravno. sedeo sam u nekom recimo 9 redu do prolaza u sredini i bio je totalni zvucni debalans izmedju klavira i cela, kada su unisono svirali klavir je skoro potpuno poklapao celo i to me je dekoncentrisalo da se opustim

Link to comment

bila lepa teta ova marta, mene podseca na margitu /ekv/.mislim da bi i ona bila isto tako lepa, sedokosa, luda bakica, da je nekom srecom pozivela...eh...a lista, kao precanka iz grada koji se sa pravom ponosi cinjenicom da je ugostio mladog lista/svirao 1820. godine na otvaranju nekadašnjega dvorca lazarevih, a današnjeg kaštela u ečki/ samo da pomenem u sklopu dvestotegodisnjice njegovog rodjenja.http://www.youtube.com/watch?v=M2A47M44iBM&feature=related

Link to comment

Anantarame, 11. decembra nastupaju "Beogradski madrigalisti" na Kolarcu, e sad, ne znam tačno šta će biti na repertoaru, ali biće sigurno i nešto od italijanske renesanse...(ulaz slobodan)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...