Jump to content
IGNORED

Borba protivu dosadnih insekata


Lezilebovich

Recommended Posts

A što ih skupljaš?
ahahaha pa zato sto nemam sta drugo da radim sa njima i kako da ih uklonim ni gde da ih bacim..ajd ako neko ima pametan predlogjer mi lete po sobi i mile po prozoru a bila tu neka flasa pa sam jednog poklopcem poklopila i ubacila u istu a tako i sledece..
Link to comment

j

Pa ne znam :D Ako ga zateknem na terasi lupim mu čvrgu i on odleti tamo negde u žbunje.Iz sobe ga, pak, pokupim nekom maramicom, ubrusom, salvetom i ponovo frljnem napolje.
jeste,pa da se taj isti ponovo vrati..nisam izludela valjda da ih puštam na slobodua i ispod prozora imam neki krov i prilično je blizu prozor i lako bi mu bilo da se uzvere ponovo..ma ne pada mi na pamet..flaša itiz
Link to comment

jesenja rutina sa smrdibubama. mačke se zlokobno ućute i skupe u krug, na jednu partiju fudbala sa smrdibubom. odvratan, cijanidni smrad osetiš posle nekoliko minuta.hehe inače smrdibube su u SAD stigle tek 1998. godine. neka, to im je za bombardovanje.

Link to comment
jjeste,pa da se taj isti ponovo vrati..nisam izludela valjda da ih puštam na slobodua i ispod prozora imam neki krov i prilično je blizu prozor i lako bi mu bilo da se uzvere ponovo..ma ne pada mi na pamet..flaša itiz
Heh, posle moje čvrge se nijedan nije vraćao na repete. :D
Link to comment

e da, nenormalna godina glede komaracaletos ih maltene nije bilo a ovih dana uključujem onu raid tečnost na redovnoj bazi, tj. svaku noćed.videla u kupatilu ovakvu buba maruneka nova vrsta smrdljivih buba mi urniše paradajz već drugu godinu za redom

Edited by duda
Link to comment
Cini mi se da sam negde procitao da su te azijske agresivne i da pored vasi jedu(???) i nase bubamare.Ne znam da li je to bas istina, ali ja ove nase sve redje (skoro nikako) vidjam
:lolol: kako ih razlikuješ?prošle nedelje sam imala invaziju na gajbi. fotkala sam ih. 43 komada. sada ih je ostalo dvadesetak. čini mi se da ne jedu ništa i da će uskoro da krepaju. imam nekoliko saksija, al na njih ne idu... valjda nisam uspela da zapatim vaši. paukovi su ih napadali, pa sam ih izvolela deložirati. poklopim plastičnu kutiju, podvučem karton pa na terasu. vidimo se slećeg leta. nećete mi kvariti odnose sa kinom.
Link to comment
odvratan, cijanidni smrad osetiš posle nekoliko minuta.
Meni smrdibube ne smrde uopste, cak mi taj miris ima neku tananu aromu badema :lolol: Uvek mi cudno kad cujem kako ljudi histerisu sa :nemoj, smrdece!:
Link to comment
kad kažem naše, mislim na one crvene :) . Ranije sam samo njih vidjao, a od kad su se pojavile narandžaste (koje ranije nisam viđao) sve manje viđam ove crvenekako sam složio rečenicu...
:D sad sam malo razgledala kakve sve imam... mislim da su u pitanju bubamare iz mješovitih brakova. imam i svetle i tamne i s puno tufni i s malo, imam i jednu bez tufni.
- Ove bubamare komuniciraju pomoću hormona feromona i koncentrišu se na jesen. Osim toga što u našoj zemlji prave estetske probleme, ulaze u kuće građana, prljaju prozore, nije poznato da čine neku drugu štetu. Ne bi ih trebalo ubijati, već je dovoljno da građani pokušaju da ih metlama isteraju iz kuće - objašnjava profesorka.
:oja sam estetski patuljak.
Korist od njih u Srbiji može da bude u tome što ćemo za nekoliko godina imati manje biljnih vaši, ali nikako ne valja što jedu naše bubamare - kaže profesorka.
:lolol:raduje me što planiraju da ostanu. gde da nađem vašljivo bilje? Edited by slepa živana
Link to comment
Meni smrdibube ne smrde uopste, cak mi taj miris ima neku tananu aromu badema :lolol: Uvek mi cudno kad cujem kako ljudi histerisu sa :nemoj, smrdece!:
pa sad, o mirisima ne vredi raspravljati.imala sam jednog momka sto je voleo da prdi pod cebetom i mirise, sve tvrdeci kako je to njemu isto ko puter od kikirikija.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...